Meist

KES ME OLEME?

Nordby Living on sisustuskaupade e-pood, mille valikust leiab tuntud Skandinaavia brändide mööblit, tekstiile ja aksessuaare kui ka veidi eksootilisemaid kaubamärke mujalt maailmast. Soovime muuta orienteerumise jätkusuutlike ja loodussõbralike kodusisustustoodete maailmas lihtsaks, mistõttu valime hoolikalt edasimüüdavaid brände.

Toodetena leiab meilt ajatuid esemeid, mis loovad õdusat atmosfääri ning mõjuvad kaasaegsena ka tulevikus ega vaja pidevat väljavahetamist. Meie soov on inspireerida ja pakkuda aegumatuid lemmikuid nii esimese pesa loomisel, värskenduskuuril kui ka avaliku ruumi projektide puhul.

JÄTKUSUUTLIKKUS

Pöörame tähelepanu jätkusuutlikkusele ning toome klientideni tooteid, mis on valmistatud kas ümbertöödeldud materjalidest, toormaterjal on hangitud vastutustundlikelt ettevõtetelt või puit on FSC sertifikaadiga. Vastavad tooted leiab “Jätkusuutlik valik” sektsioonist.

Üritame kasutada võimalikult palju tootjapakendeid (sh täidisena), et vähendada maailmas tekkivat pakendiprügi. Uute pakkevahendite puhul kasutame võimalusel alati loodust säästvamaid variante (paberteip, biolagunev mõngeltäidis, pabertäidis jm).

Lisaks, It’s about RoMi ja GOOD&MOJO valgusteid ostes istutatakse iga tellimuse puhul kaks puud.

KLIENDITEENINDUS

Väärtustame väga enda kliente ja nende aega. Meie sõbralik klienditeenindus annab endast parima, et tagada kõikidele küsimustele kiired vastused.

Ostukorv