Nordby Living on silmapaistev veebipõhine disainipood, mis on loodud erakordse põhjamaise esteetika austajatele.

Pakume hoolikalt valitud mööbli, tekstiili ja aksessuaaride valikut populaarsetelt Skandinaavia kaubamärkidelt, nagu House Doctor, Meraki, Bloomingville, Nicolas Vahe ja Hübsch. Meie keskendumine ajatule, jätkusuutlikule ja kvaliteetsele disainile eristab meid ning me oleme pühendunud sellele, et pakkuda teile tooteid, mis loovad teie koju või ettevõttesse kutsuva ja stiilse atmosfääri.

Tuleviku omaksvõtmine

Alates 2023. aastast oleme laiendanud oma silmaringi, et võtta kasutusele rahvusvahelisem lähenemisviis. Pakume uhkusega oma tipptasemel klienditeenindust mitte ainult Eesti ja Soome kohalikus keeles, vaid ka inglise keeles ülejäänud Euroopas. Meie eesmärk on tuua põhjamaise disaini puudutus teie ukse taha, pakkudes soodsaid tarnetingimusi Balti riikidesse ja Põhjamaadesse.

Jätkusuutlikkus

Nordby Livingi jätkusuutlikkus on üks meie põhiväärtusi. Püüame tagada, et meie tooted on valmistatud vastutustundlikult hangitud materjalidest, ning töötame pidevalt selle nimel, et vähendada pakendijäätmeid, valides võimaluse korral keskkonnasõbralikke alternatiive.

Klienditeenindus

Teie rahulolu on Nordby Livingi prioriteet. Meie sõbralik ja tõhus klienditeenindusmeeskond on alati valmis andma kiireid vastuseid kõigile teie küsimustele. Olenemata sellest, kas olete sisustamas oma esimest kodu, värskendamas oma olemasolevat ruumi või töötate äriprojektide kallal, oleme siin, et inspireerida ja aidata.

Kogege Nordby Livingi ainulaadset segu kvaliteedist ja lihtsusest, disainist ja funktsionaalsusest. Laske meil olla teie värav parimale põhjamaise disaini jaoks teie kodus ja äris.

Liitu meiega meie teekonnal, kui astume sammu tulevikku, kasutades tehnoloogiat, et pakkuda teile parimaid pakkumisi ja sujuvat veebipõhist ostukogemust.

Ostukorv