MEIST

KES ME OLEME?

Nordby Living on sisustuskaupade e-pood, mille valikust leiab tuntud Skandinaavia brändide mööblit, tekstiile ja aksessuaare. Soovime muuta orienteerumise jätkusuutlike ja loodussõbralike kodusisustustoodete maailmas lihtsaks, mistõttu valime hoolikalt edasimüüdavaid brände. 

Ühtlasi, põhjamaine ja stiilipuhas disain on ideaalne valik loomaks kodus ajatut ja õdusat atmosfääri, mis mõjub kaasaegsena ka tulevikus ja ei vaja pidevat väljavahetamist. Meie soov on inspireerida ja pakkuda aegumatuid lemmikuid nii esimese pesa loomisel, värskenduskuuril kui ka avaliku ruumi projektide puhul. 

JÄTKUSUUTLIKKUS 

Pöörame tähelepanu jätkusuutlikkusele ning toome klientideni tooteid, mis on valmistatud kas ümbertöödeldud materjalidest, toormaterjal on hangitud vastutustundlikelt ettevõtetelt või puit on FSC sertifikaadiga. Vastavad tooted leiab "Jätkusuutlik valik" sektsioonist.

Üritame kasutada võimalikult palju tootjapakendeid (sh täidisena), et vähendada maailmas tekkivat pakendiprügi.

Lisaks, It's about RoMi valgusteid ostes istutatakse iga tellimuse puhul üks puu.

KLIENDITEENINDUS

Väärtustame väga enda kliente ja nende aega. Meie sõbralik klienditeenindus annab endast parima, et tagada kõikidele küsimustele kiired vastused.