Suvi 2023

Näitan kõiki 10 tulemust

 • Kastekann, taim, must-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Kastekann, taim, must

  43,20 

  Mõõtmed: pikkus: 37 cm, laius: 14 cm, kõrgus: 24 cm.
  Taim on imeline kastmisnõu House Doctorilt. Must kastekann on valmistatud rauast ja sellel on lihtne, kuid stiilne disain. Käepideme pehmed kumerused ja kaunis ümmargune kuju teevad kastekannust juba iseenesest dekoratiivse toote. Seega ei ole kastekann mitte ainult praktiline element igas kodus, vaid ka kena, dekoratiivne detail, mis kaunistab teie sisekujundust, olgu see siis teie elutoas, rõdul, terrassil või suvemajas.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Kastekann, Wan, roheline-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Kastekann, Wan, roheline

  43,20 

  Mõõtmed: pikkus: 36 cm, kõrgus: 25 cm, diameeter: 13 cm
  Lisage oma aeda värvi ja võlu selle House Doctor’i väikese kastekannuga. Pikk otsik ja suur käepide muudavad selle praktiliseks, sest te saate oma taimi hõlpsasti kätte ja kasta ka eemalt. Messingist roos lisab elavale rohelisele värvile kontrasti ja elegantset puudutust. Kui te ei kasuta seda oma taimede kastmiseks, asetage see oma aiamööbli kõrvale või mujale värviliseks dekoratsioonielemendiks. Kastmisnõu on valmistatud tsingitud terasest ja mahutab kuni 2 liitrit.

 • Lamamistool, Hapur, Loodus-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Lamamistool, Hapur, Loodus

  559,20 

  Mõõtmed: pikkus: 84 cm, laius: 80 cm, kõrgus: 87,5 cm.
  House Doctor’i Hapur lounge-tool lisab teie lounge’ile või aiale soojust ja vabaaja meeleolu. Paju välimus annab sellele loomuliku ja mõnevõrra õhulise puudutuse. See on vastupidav, kuid kerge tool, mis kestab nii kvaliteedi kui ka ajatu disaini poolest. Lõõgastuge kõrge seljatoega disainis, kui naudite raamatut. Koos istmepadja ja viskega saate mugava ja stiilse tooli, mis täiustab nii teie elutuba kui ka terrassi. Sobib nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada kuiva lapiga, vajalik montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Laud, Helo, must-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Laud, Helo, must

  439,20 

  Mõõtmed: h: 74 cm, diameeter: 120 cm
  Looge mitteametlik söögikoht õues selle House Doctori ümmarguse lauaga. Matt, must pulbervärvimine täiendab rauast lauda, et see oleks ajatu ja sobiks mis tahes interjööri stiiliga. Rohke jalaruum on tagatud kanderaamiga, mis tagab ka üldise konstruktsiooni suurema stabiilsuse. Tänu hõlpsasti hooldatavale pinnale saate laua, mis sobib igapäevaelus õues elamiseks. Kombineerige oma lemmiktoolidega, et saada isikupärane välimus ja nautida oma õhtusööke õues stiilselt. Eluea pikendamiseks ärge jätke Helo lauda vihma või külma kätte, vaid viige see turvaliseks hoiustamiseks sisse.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Laud, Helo, must-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Laud, Helo, must

  559,20 

  Mõõtmed: pikkus: 200 cm, laius: 90 cm, kõrgus: 74 cm.
  House Doctor’i suur Helo laud annab teie õuealale mitteametliku ilme. Matt, must pulbervärvimine täiendab rauast lauda, et see oleks ajatu ja sobiks mis tahes interjööri stiiliga. Rohke jalaruum on tagatud kanderaamiga, mis tagab ka üldise konstruktsiooni suurema stabiilsuse. Tänu hõlpsasti hooldatavale pinnale saate laua, mis sobib igapäevaelus õues elamiseks. Kombineerige oma lemmiktoolidega, et luua isikupärane välimus ja nautida oma õhtusööke õues stiilselt. Eluea pikendamiseks ärge jätke Helo lauda vihma või külma kätte, vaid viige see turvaliseks hoiustamiseks sisse.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Tooli, Brea, must-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Tooli, Brea, must

  207,20 

  Mõõtmed: pikkus: 62 cm, laius: 62 cm, kõrgus: 83 cm.
  Kui teil on vaja mõnusat aiatooli, on House Doctoril teile hea valik. Kaunis aiatool kannab nime Brea ja on ideaalne aiatool, kus saate nautida hubaseid suveõhtuid koos oma lähedastega. Ilusat tooli saab kasutada ümber aialaua või paigutada see hubasesse nurka koos väikese lauaga. Istekõrgus on 46 cm. Märkus: See mööbel peab vastu temperatuurile kuni miinus 20 kraadi Celsiuse järgi.

 • Tooli, Hapur, Loodus-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Tooli, Hapur, Loodus

  151,20 

  Mõõtmed: pikkus: 55 cm, laius: 48,8 cm, kõrgus: 82 cm.
  Toolide valik võib olla otsustav söögitoa või terrassi üldise ilme jaoks. Kasutades seda House Doctori tooli Hapur, on tagatud stiilne välimus, mis annab toale soojust. Punutud materjal on naturaalse välimusega, mis sobib suurepäraselt söögitooli tumedate jalgade ja lihtsa kujuga. Sobib nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks.

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Tooli, Hapur, must-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Tooli, Hapur, must

  151,20 

  Mõõtmed: pikkus: 55 cm, laius: 48,8 cm, kõrgus: 82 cm.
  House Doctori must Hapur-tool annab oma kaasaegse punutud välimusega teie terrassile või söögitoale stiilse uuenduse. Tugev, kuid kerge välimusega tool, mis kestab nii kvaliteedi kui ka ajatu disaini poolest. Kuna see tool on mõeldud nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks, annab see teile palju võimalusi isikliku istumisala loomiseks. Täiendage välimust oma lemmikpatjadega ja nautige õhtusööki sõpradega mugavalt istudes Haapuris.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada pehme seebi ja veega, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada maheda seebi ja veega

 • Tugitool, Hapur, must-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Tugitool, Hapur, must

  223,20 

  Mõõtmed: pikkus: 49 cm, laius: 58 cm, kõrgus: 78 cm.
  Täiendage oma õueala või söögituba House Doctori musta Hapur tugitooli ajatu disainiga. Musta paju välimusega annab see kaasaegse ja minimalistliku ilme, mis sobib mis tahes interjööri stiiliga. See on vastupidav, kuid kerge tool, mis kestab nii kvaliteedi kui ka ajatu disaini poolest. Laske seljatoel ja kõrgel käetoel end kookoniks teha, kui naudite õhtusööki ja head vestlust. Kasutage mugavat tooli ka elutoas, võib-olla mõnusas lugemisnurgas. Sobib nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada pehme seebi ja veega, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada maheda seebi ja veega

 • Tulekolle, must-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Tulekolle, must

  327,20 

  Mõõtmed: laius: 55 cm, kõrgus: 62 cm
  Looge oma terrassil või aias hubane lounge-atmosfäär selle stiilse küttekolde abil. Süüta tuli ja kostita oma lapsi röstitud vahukommidega. Pimeduse saabudes levitavad väikesest lõkkekoldest pärinevad söed soojust ja hubasust. Nii lapsed kui ka täiskasvanud võivad tundide kaupa lõkke ääres istuda ja nautida praksuvat ja soojendavat puitu.

  Hooldusvahend. Ainult käsipesu

Ostukorv