Korvid

Näitan 1–15 tulemust 28-st

 • Bobbi Basket w/Lid, loodus, vesihüatsint

  195,00 

  Bobbi Basket w/deckel by Bloomingville MINI on ideaalne hoiustamiseks ja samal ajal lõbusaks mängukaaslaseks. Hobusekujulisel korvil on hõlpsasti eemaldatav kaas, nii et väikestel kätel on lihtne karusid ja mänguasju kätte saada ning ka tagasi panna.

 • Chaka, Loodus 3 suurust komplekti

  109,00 

  Mõõtmed: S:, h: 22 cm, diameeter: 22 cm, M:, h: 26 cm, diameeter: 26 cm, L:, h: 30 cm, diameeter: 30 cm
  Tooge loodus siseruumidesse selle House Doctor’i 3 korvi komplektiga. Chaka korvid on valmistatud 99% ja 1% bambusest ning neid on 3 suuruses. Peale hoiustamise kasutage neid ka selleks, et lisada oma koju valgust ja sooja atmosfääri. Kasutage neid korve kaunite hoiustamislahendustena väikeste esemete, näiteks sallide, kinnaste ja käsitööesemete jaoks.

 • Chaka, Loodus 3 suurust komplekti

  139,00 

  Mõõtmed: S:, pikkus: 30 cm, laius: 24 cm, kõrgus: 14 cm, M:, pikkus: 35 cm, laius: 28 cm, kõrgus: 16 cm, L:, pikkus: 40 cm, laius: 33 cm, kõrgus: 18 cm.
  Sisustage oma kodu looduslike materjalidega, et luua isiklik ja soe õhkkond. Chaka on House Doctori 3 erinevas suuruses uimastava korvi komplekt, mis koosneb kolmest erinevast suurusest. Need on valmistatud 99% rotangist ja 1% bambusest. Ideaalne element lihtsa põhjamaise inspiratsiooniga stiili jaoks. Need korvid on mõeldud hoiustamiseks ning on ühtlasi dekoratiivsed ja soojad lisandid põhjamaisele keskkonnale. Kasutage neid korve esemete hoidmiseks köögis, elutoas või vannitoas. Korvidel on käepidemed, mis teeb nende liigutamise lihtsaks. Hoida kuivas keskkonnas.

 • Eman Basket, loodus, vesihüatsint

  99,90 

  Eman on Bloomingville MINI armas korv, mille esiküljele on tikitud väikesed kõrvad ja karu nägu. See on valmistatud vesihüatsindist ja praktiline igasuguse ladustamise jaoks.

 • Harrison Basket, Loodus, Bankuan Grass

  145,00 

  Harrison Storage Basket by Bloomingville MINI on valmistatud Bankuani murust ja on kaunistatud magusa lõvipeaga. See korv sobib ideaalselt kõigi teie asjade hoidmiseks elutoas, magamistoas või lastetoas.

 • Hitti küljelaud, Loodus, Suar Wood

  399,00 

  Bloomingville’i Hitti küljetool on segu suaripuidust, rotangist ja rauast. Kõrvallaual on väike ümmargune lauaplaat ja korv laua all. See on ehtne ilu, mis tõmbab kõik silmad ligi.

 • Iva Basket w/Lid, loodus, vesihüatsint

  139,00 

  Bloomingville’i Iva korv kaanega on punutud vesihüatsindist. Praktilist ja stiilset korvi saab kasutada pesukorvina, lastetoas mänguasjade hoidmiseks või eemaldada padi ja kasutada seda küljeplaadina.

 • Jud Basket w/Lid, must, Seagrass

  84,90 

  Bloomingville’i kaanega korv Jud on silmatorkav ülisuur korv naturaalsest seagrassist, millel on mustad teemandid. Tänu kaanele on see ideaalne lisatarvik nii pesupesemiseks kui ka viskete hoidmiseks teie elutoas. Korvi looduslikud kiud lisavad teie kaunistusele väga lõõgastava puudutuse.

 • Käsitöökorvid Rata, naturaalne 3 suurust komplekti

  139,00 

  Mõõtmed: S:, h: 16 cm, diameeter: 27 cm, M:, h: 21 cm, diameeter: 34 cm, L:, h: 26 cm, diameeter: 41 cm
  See House Doctori kolmest käsitsi kootud korvist koosnev komplekt pakub teile hulgaliselt hoiustamisvõimalusi. Rata korvide disain ja muster on valmistatud käsitsi kootud vesihüatsindist, mis lisab teie kodu sisustuses pehmet puudutust ja kontrasti elegantsetele pindadele. Nii korvi kui ka kaane on varustatud käepidemetega, et neid oleks lihtne liigutada. Kasutage neid ajakirjade, kudumistarvikute või igapäevaste esemete hoidmiseks elutoas, koridoris või köögis. Kombineerituna meie vesihüatsintist valmistatud hoiutarvete valikuga saab teie kodu ühtse ilme.

 • Kauplus, Looduslik

  47,00 

  Mõõtmed: pikkus: 50 cm, laius: 30 cm, kõrgus: 10 cm.
  Tühjendage oma räpane sahtli ükskord ja lõplikult House Doctor’i poe abil. Nelja erineva suurusega lahtri abil on sahtlit lihtne sorteerida ja korrastada. Käsitsi kootud vesihüatsindist valmistatud aegumatu ja väga dekoratiivne hoiulahendus, mis teeb lõpu teie segadusele. Ühendage see House Doctor’i veehüatsintide korvide valikuga, et luua oma kodu sisekujunduses ühine joon. Nii köögis kui ka vannitoas.

 • Kauplus, Looduslik

  37,00 

  Mõõtmed: pikkus: 30 cm, laius: 30 cm, kõrgus: 10 cm.
  Meil kõigil on see räpane sahtli, mida me tahame korrastada. Seda on lihtne teha House Doctor’i poe abil. Kahe väikese ja ühe suure sektsiooniga on teie sahtli kiiresti korrastatud ja sorteeritud. Kas kasutate seda köögis või vannitoas, käsitsi kootud vesihüatsint on dekoratiivne valik, mis pehmendab marmorit, plaate ja terast. Kombineerituna meie samast materjalist korvide valikuga saavutate oma kodu sisustuses ühtse, sooja ja pehme välimuse.

 • -20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Korv w. kaas, Aske, Natural

  167,20 

  Mõõtmed: h: 60 cm, diameeter: 45 cm
  Korvid on suurepärane lahendus oma asjade organiseerimiseks. Koristage ja hoidke oma igapäevaseid esemeid House Doctor’i Aske korvis. See on valmistatud traatraamile paigaldatud rohust, mis on tugev ja looduslik materjal on pehme kontrastiks teie elutoa siledate pindade ja muude materjalide suhtes. Väikese käepidemega kaane võimaldab teil peita esemeid, mida võite sageli kasutada, kuid ei soovi, et need oleksid kogu aeg nähtavad. Asetage see korv koos teiste suurustega ja looge oma koju nurgake, mis on nii praktiline kui ka stiilne. Pange tähele: Kuna korv on valmistatud looduslikust materjalist, võib värvus erineda.

 • Korv, taim, loodus 2 suurust komplekti

  47,00 

  Mõõtmed: S:, h: 25 cm, diameeter: 21 cm, L:, h: 27 cm, diameeter: 25 cm
  Rohelised taimed on endiselt suur trend sisekujunduses ja need House Doctori korvid sobivad ideaalselt viimase lihvi andmiseks teie kodu sisustusele. Taim on kahest tükist koosnev komplekt, millest väikseim on 25 cm kõrgune ja 25 cm läbimõõduga ning suurim 27 cm kõrgune ja 27 cm läbimõõduga. Need suurepärased korvid on valmistatud merepõllust, mis toob looduse koju. Taimed on dekoratiivsed korvid, mis täiendavad ilusti rohelisi taimi.

  Hooldusvahend. Ainult käsipesu

 • Korv, Tanger, Loodus

  45,00 

  Mõõtmed: h: 47 cm, diameeter: 42 cm
  Enam ei ole vaja otsida praktilisi, dekoratiivseid hoiulahendusi. House Doctoril on täpselt see, mida vajate! See armas korv on nii praktiline kui ka ilus ese, mis annab oma loodusliku värvi ja kootud disaini tõttu teie koju soojust. Korvi nimi on Tanger ja see on valmistatud mererohust. Sellel on kaks käepidet üleval ja seda saab keskelt kokku voltida. Nii saate väiksema korvi ilma käepidemeta. Kuna korv on käsitsi valmistatud, võib selle suurus varieeruda.

 • Korv, Taw, matt must

  30,00 

  Mõõtmed: pikkus: 32 cm, laius: 27 cm, kõrgus: 23,5 cm.
  Hoiuvõimalused võivad kergesti muutuda kauniks ja integreeritud osaks teie kodu sisustusest. House Doctor’i Taw’ga saate stiilse disainiga nutika ja elegantse korvi. Korv on must ja ajatu, mis sobib enamikule kodudele. Tänu käepidemetele saate seda hõlpsasti liigutada. Kui keerate käepidemed ümber, muutub korv virnastatavaks. Kasutage seda ajakirjade hoidmiseks elutoas, väikeste esemete hoidmiseks kontoris või kokaraamatute hoidmiseks köögis.

Ostukorv