Bloomingville'i mööbel

Näitan kõiki 12 tulemust

 • Bandoli kabinet, Loodus, Mango-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Bandoli kabinet, Loodus, Mango

  699,30 

  Creative Collectioni mango puidust Bandol kabinetil on kaunis kumer disain, mis lisab pehmet ja orgaanilist tunnet. Uksed on kaunistatud pilliroogiga, mis tagab kauni läbipaistva ja hubase väljanägemise.

 • Lex kabinet, loodus, kummipuu-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Lex kabinet, loodus, kummipuu

  230,30 

  Bloomingville’i Lex kapp on valmistatud kergest kummipuidust, millel on elegantsed lükanduksed. Sobib ideaalselt elutoa hoiustamiseks ja dekoratiivsete esemete eksponeerimiseks või televiisorimööbliks.

 • Manon küljeplaat, Loodus, mänd-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Manon küljeplaat, Loodus, mänd

  209,30 

  Manon Sidetable by Bloomingville on praktilise sahtliga armas laud. Kõrvallaud on valmistatud mõnusast männipuu, rotangi ja spooni kombinatsioonist. Esiküljel on mõned ilusad pilliroo detailid. See on väga mitmekülgne laud, mis sobib ideaalselt öökapiks.

 • Mariana kabinet, Loodus, Gmelina puit-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Mariana kabinet, Loodus, Gmelina puit

  664,30 

  Looge hubane ja põhjamaine atmosfäär selle Mariana männi värvi kapiga Bloomingville’ist. Sellel on väga põhjamaine ja õhuline välimus koos pooleldi läbipaistvate punutud rotangist ustega. Pühkige niiske lapiga puhtaks.

 • Marikka kabinet, Loodus, Gmelina puit-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Marikka kabinet, Loodus, Gmelina puit

  594,30 

  Bloomingville’i Marikka kapp loob koju sooja ja põhjamaist atmosfääri, mille hubane disain on gemelina puidust. Kapp on õhulise välimusega, poolläbipaistvate punutud rotangist ustega.

 • Mills Lounge Chair, pruun, rotangist-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Mills Lounge Chair, pruun, rotangist

  454,30 

  Mills Lounge Chair From Creative Collection on orgaanilise välimusega ikooniline ese, mis paistab ruumis silma. Sellel on väga eksklusiivne välimus, mis on valmistatud teakpuidust, millel on ilusa mustriga rotangist iste ja seljatugi. See on nii ilus kui ka praktiline ja mõnusa mugavusega.

 • Otto kabinet, loodus, rotangist-28% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Otto kabinet, loodus, rotangist

  136,50 

  Bloomingville’i Otto kapp on valmistatud MDF-ist ja kaetud pillirooga. See on armas hoiustamisdetail koju ja väike kapp annab kodule sooja atmosfääri. Kapi uksed sulguvad magnetitega ja sees on riiul. Kapi saab paigaldada seinale.

 • Perth konsoollaud, loodus, mango-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Perth konsoollaud, loodus, mango

  454,30 

  Bloomingville’i Perth konsoollaud saab teie magamistoa oluliseks esemeks. Sellel on ilus peegel ja mangopuu, MDF-i ja suhkruroo segu naturaalses värvitoonis koos kahe praktilise sahtliga. Kasutage lauda meigilauana või töölauana. Säilitage peegel laua sees, et saada 2-in-1 lahendus.

 • Sanna Kapp, Loodus, Gmelina puit-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Sanna Kapp, Loodus, Gmelina puit

  559,30 

  Sanna on põhjamaine kapp, mis õhkab minimalismi ja hubasust ühtaegu. Kuna see on valmistatud rotangist ja männipuidust, tundub see kerge ja õhuline – nii et asetage see kuhu iganes soovite – see sobib kõikjale!

 • Sedik kabinet, Loodus, Mango-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Sedik kabinet, Loodus, Mango

  643,30 

  Creative Collectioni Sedik kapp on lahe kapp, mis mitte ainult ei anna teile täiendavat hoiuruumi, vaid kaunistab ka iga ruumi, kuhu see paigutatakse. Kapp on valmistatud mangopuidust, millel on ilus kootud muster soojades värvides.

 • Thenna konsoollaud, loodus, rotangist-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Thenna konsoollaud, loodus, rotangist

  391,30 

  Creative Collectioni Thenna konsoollaud on kaunis konsoollaud, mis on valmistatud naturaalsetes toonides rotangist. Kasutage riiulit oma lemmikraamatute jaoks ja konsooli ülemist osa piltide ja kaunistuste väljapanekuks. Konsoollaud on suurepärane mööbliese, mida saab lisada oma esikusse, elutuppa või kööki.

 • Vitus söögitool, loodus, tamm-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Vitus söögitool, loodus, tamm

  433,30 

  Bloomingville’i söögitooli Vitus on valmistatud heledast tammest ja selle iste on punutud paberist nööriga. Toolile on omane klassikaline õhkkond, mis ei lähe moest välja, ja see on mööbliese, mis näeb teie söögitoas või köögis väga stiilne välja.

Ostukorv