kohvilauad

Näitan kõiki 5 tulemust

 • Kohvilaud, Bali, must plekk

  409,00 

  Mõõtmed: h: 40 cm, diameeter: 80 cm
  Kaunista elutuba House Doctori täiusliku kohvilaudadega. Bali on ümmargune kolmejalgne kohvilaud, mis ulatub üle ümmarguse lauaplaadi. Laud on valmistatud puidust, mis on hiljem kaetud musta tooniga. Seetõttu on lauaplaadil endiselt näha puidu struktuur. Ümmargune laud on ainulaadse välimusega, mis muudab selle iseloomulikuks mööbliks kodu sisustuses.

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Kohvilaud, Bali, must plekk

  699,00 

  Mõõtmed: h: 40 cm, diameeter: 110 cm
  Täiendage oma istumiskorraldust selle imelise puidust kohvilaualauaga. House Doctor’i valmistatud laud nimega Bali on disainitud mangopuidust, millele on antud must värvus. Värvi kaudu on endiselt näha puidu omadused ja struktuur, mis lisab laua loomulikku välimust. Kolm jalga ulatuvad lauaplaadi küljele, mis annab muidu minimalistlikule disainile lisadetaile. Seda kohvilauda on lihtne kujundada ja kombineerida oma sisustusega ning see on koheselt klassikaline.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Kohvilaud, Fari, must

  549,00 

  Mõõtmed: l: 85 cm, p: 85 cm, k: 42 cm
  Värskenda oma elutuba selle kohvilauda nimega Fari. See on valmistatud mustast, läikivast terasest, mis lisab teie interjöörile industriaalse ja elegantse puudutuse. selle all on riiul, mis sobib ideaalselt ajakirjade hoidmiseks. Viimase lihvi andmiseks kaunistage kohvilaud rohelise taime ja keraamilise või klaasist küünlaalusega, et luua tasakaal. Et luua ühtne välimus terasega, täiustage oma istumiskorraldust ka Fari küljelauaga.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, ei nõua kokkupanekut

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Kohvilaud, Juco, must

  209,00 

  Mõõtmed: h: 45 cm, diameeter: 60 cm
  Juco on House Doctori ümmargune, elegantne laud. Lauaplaat on valmistatud mustaks värvitud mangopuidust, jalad aga rauast. Sellel laual on lihtne ja stiilne välimus, mis sobib kaasaegsesse koju. Kasutage seda lauda küljelauana oma elutoas või kasutage seda üksi või koos väiksema lauaga kohvilaualauana. Juco on ilus laud, mis lisab igasse ruumi eksklusiivse ja stiilse puudutuse.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Kohvilaud, suitsu, must

  549,00 

  Mõõtmed: laius: 3 cm, kõrgus: 50 cm, diameeter: 50 cm
  See House Doctor’i lihtne ja samas nii elegantne küljelaud tõestab, et mõnikord on vähem rohkem. Kliché, me teame, aga see on tõsi. 3 cm paksune valuklaas asub kolme jalaga rauaraami peal, mis annab lauale minimalistliku ja kerge välimuse, kuid siiski eksklusiivse ilme. Asetage Smoke diivani kõrvale, kasutage seda tugitooli kõrvallauana või kasutage seda elutoas konsoolina, mida kaunistavad vaasid ja küünlaalused. Kuna klaas on käsitsi valmistatud, võivad tekkida mullid. See on selle disaini loomulik osa ja lisab suurepärase kontrasti sileda rauaga.

Ostukorv