Looduslikud korvid

Näitan kõiki 10 tulemust

 • Chaka, Loodus 3 suurust komplekti

  109,00 

  Mõõtmed: S:, h: 22 cm, diameeter: 22 cm, M:, h: 26 cm, diameeter: 26 cm, L:, h: 30 cm, diameeter: 30 cm
  Tooge loodus siseruumidesse selle House Doctor’i 3 korvi komplektiga. Chaka korvid on valmistatud 99% ja 1% bambusest ning neid on 3 suuruses. Peale hoiustamise kasutage neid ka selleks, et lisada oma koju valgust ja sooja atmosfääri. Kasutage neid korve kaunite hoiustamislahendustena väikeste esemete, näiteks sallide, kinnaste ja käsitööesemete jaoks.

 • Chaka, Loodus 3 suurust komplekti

  139,00 

  Mõõtmed: S:, pikkus: 30 cm, laius: 24 cm, kõrgus: 14 cm, M:, pikkus: 35 cm, laius: 28 cm, kõrgus: 16 cm, L:, pikkus: 40 cm, laius: 33 cm, kõrgus: 18 cm.
  Sisustage oma kodu looduslike materjalidega, et luua isiklik ja soe õhkkond. Chaka on House Doctori 3 erinevas suuruses uimastava korvi komplekt, mis koosneb kolmest erinevast suurusest. Need on valmistatud 99% rotangist ja 1% bambusest. Ideaalne element lihtsa põhjamaise inspiratsiooniga stiili jaoks. Need korvid on mõeldud hoiustamiseks ning on ühtlasi dekoratiivsed ja soojad lisandid põhjamaisele keskkonnale. Kasutage neid korve esemete hoidmiseks köögis, elutoas või vannitoas. Korvidel on käepidemed, mis teeb nende liigutamise lihtsaks. Hoida kuivas keskkonnas.

 • Käsitöökorvid Rata, naturaalne 3 suurust komplekti

  139,00 

  Mõõtmed: S:, h: 16 cm, diameeter: 27 cm, M:, h: 21 cm, diameeter: 34 cm, L:, h: 26 cm, diameeter: 41 cm
  See House Doctori kolmest käsitsi kootud korvist koosnev komplekt pakub teile hulgaliselt hoiustamisvõimalusi. Rata korvide disain ja muster on valmistatud käsitsi kootud vesihüatsindist, mis lisab teie kodu sisustuses pehmet puudutust ja kontrasti elegantsetele pindadele. Nii korvi kui ka kaane on varustatud käepidemetega, et neid oleks lihtne liigutada. Kasutage neid ajakirjade, kudumistarvikute või igapäevaste esemete hoidmiseks elutoas, koridoris või köögis. Kombineerituna meie vesihüatsintist valmistatud hoiutarvete valikuga saab teie kodu ühtse ilme.

 • Kauplus, Looduslik

  47,00 

  Mõõtmed: pikkus: 50 cm, laius: 30 cm, kõrgus: 10 cm.
  Tühjendage oma räpane sahtli ükskord ja lõplikult House Doctor’i poe abil. Nelja erineva suurusega lahtri abil on sahtlit lihtne sorteerida ja korrastada. Käsitsi kootud vesihüatsindist valmistatud aegumatu ja väga dekoratiivne hoiulahendus, mis teeb lõpu teie segadusele. Ühendage see House Doctor’i veehüatsintide korvide valikuga, et luua oma kodu sisekujunduses ühine joon. Nii köögis kui ka vannitoas.

 • Kauplus, Looduslik

  27,00 

  Mõõtmed: pikkus: 40 cm, laius: 12 cm, kõrgus: 10 cm.
  Kui sulle meeldib korrastatud ja organiseeritud sahtli, on Store õige lahendus. House Doctor on kujundanud hoiulahenduse käsitsi kootud vesihüatsindist, mis annab naturaalse ja eelkõige dekoratiivse välimuse. Kasutage seda vannitoas, et organiseerida väiksemaid esemeid ja nahahooldusvahendeid, mida vajate iga päev. Köögis on see teretulnud lahendus segasele sahtlile, sest saate jaotada väikesed igapäevased esemed lahtritesse.

 • Kauplus, Looduslik

  37,00 

  Mõõtmed: pikkus: 30 cm, laius: 30 cm, kõrgus: 10 cm.
  Meil kõigil on see räpane sahtli, mida me tahame korrastada. Seda on lihtne teha House Doctor’i poe abil. Kahe väikese ja ühe suure sektsiooniga on teie sahtli kiiresti korrastatud ja sorteeritud. Kas kasutate seda köögis või vannitoas, käsitsi kootud vesihüatsint on dekoratiivne valik, mis pehmendab marmorit, plaate ja terast. Kombineerituna meie samast materjalist korvide valikuga saavutate oma kodu sisustuses ühtse, sooja ja pehme välimuse.

 • Korv, taim, loodus 2 suurust komplekti

  47,00 

  Mõõtmed: S:, h: 25 cm, diameeter: 21 cm, L:, h: 27 cm, diameeter: 25 cm
  Rohelised taimed on endiselt suur trend sisekujunduses ja need House Doctori korvid sobivad ideaalselt viimase lihvi andmiseks teie kodu sisustusele. Taim on kahest tükist koosnev komplekt, millest väikseim on 25 cm kõrgune ja 25 cm läbimõõduga ning suurim 27 cm kõrgune ja 27 cm läbimõõduga. Need suurepärased korvid on valmistatud merepõllust, mis toob looduse koju. Taimed on dekoratiivsed korvid, mis täiendavad ilusti rohelisi taimi.

  Hooldusvahend. Ainult käsipesu

 • Korvid, koonilised, pruunid, 3 suurust komplekti

  95,00 

  Mõõtmed: S:, l: 37 cm, p: 16 cm, k: 37 cm, M:, l: 43 cm, p: 25 cm, h: 45 cm, L:, l: 49 cm, p: 33 cm, h: 53 cm.
  Kas teil on vaja nutikat viisi kõigi oma väikeste esemete hoidmiseks? House Doctor’i Conicaliga saate 3 lahedast korvi, mis on valmistatud männipuidust ja paberist. Korvid on suurepärase naturaalse pruuni värvusega, mis sobib ideaalselt moodsasse koju. Koonilise korvi komplektil on ka kaks käepidet, nii et need sobivad ideaalselt tualettpaberi hoidmiseks vannitoas, tekkide hoidmiseks elutoas või lihtsalt selleks, et hoida silma peal kõigil oma väikestel esemetel magamistoas.

 • Laun, Natural 2 suurust komplekt

  299,00 

  Mõõtmed: S:, h: 57 cm, diameeter: 37 cm, L:, h: 64 cm, diameeter: 45 cm
  Kas te kasutate neid hoiustamiseks või pesukorvidena, need kaks korvi nimega Laun on suurepärane valik. House Doctor on kujundanud kaks eri suuruses korvi, milles on kasutatud käsitsi kootud vesihüatsinti. Nende lai muster lisab teie kodu elegantsetele pindadele ja muudele materjalidele loomuliku ja pehme kontrasti, ükskõik kuhu te neid korve paigutate. Kasutage neid elutoas viskedetailide hoidmiseks ja laske nende mahul ja kõrgusel olla dekoratiivseks detailiks põrandavasi asemel. Või kasutage neid magamistoas pesukorvidena. Ühendage need House Doctori kogu veehüatsintide valikuga ja saate oma koju hästi kokku pandud välimuse.

 • Pesukotid, Chaka, Nature 2 suurust komplekti

  339,00 

  Mõõtmed: S:, h: 57 cm, diameeter: 37 cm, L:, h: 64 cm, diameeter: 45 cm
  Kaunis bambusest pesukorv House Doctorilt. Chaka komplekt koosneb kahest korvisüsteemist kahes suuruses. Kasuta korve kui toredat ja praktilist detaili vannitoas või magamistoas. Kerge bambus annab teie kodule sooja atmosfääri, luues samal ajal spaa-taolise keskkonna. Kahe korvi abil saate hõlpsasti korraldada oma pesu kahte kategooriasse, näiteks materjalide või värvide järgi. Neid korve tuleks hoida kuivas keskkonnas.

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

Ostukorv