mööbel

Näitan kõiki 9 tulemust

 • Lamamistool, Hapur, Loodus-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Lamamistool, Hapur, Loodus

  559,20 

  Mõõtmed: pikkus: 84 cm, laius: 80 cm, kõrgus: 87,5 cm.
  House Doctor’i Hapur lounge-tool lisab teie lounge’ile või aiale soojust ja vabaaja meeleolu. Paju välimus annab sellele loomuliku ja mõnevõrra õhulise puudutuse. See on vastupidav, kuid kerge tool, mis kestab nii kvaliteedi kui ka ajatu disaini poolest. Lõõgastuge kõrge seljatoega disainis, kui naudite raamatut. Koos istmepadja ja viskega saate mugava ja stiilse tooli, mis täiustab nii teie elutuba kui ka terrassi. Sobib nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada kuiva lapiga, vajalik montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Laud, Helo, must

  249,00 

  Mõõtmed: pikkus: 80 cm, laius: 80 cm, kõrgus: 73 cm.
  Kasutage ruudukujulise Helo laua abil mitteametlikku istumisala. House Doctor’i laud sobib nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks ja annab teile täiusliku koha lõõgastumiseks. Rauast laud on kaetud matt musta pulbervärviga, mis muudab selle ajatuks ja sobilikuks iga kodu sisekujundusega. Väiksemate ruumide puhul liigutage lauaplaat lihtsalt püstiasendisse, et säästa ruumi, kui seda ei kasutata. Laske toolide värvil täiendada oma istumisala väljanägemist ning kaunistage lauda vaasi ja küünlaalustega, et anda sellele isiklik puudutus. Et pikendada selle pikaealisust, ärge jätke Helo lauda vihma või külma kätte, vaid viige see turvaliseks hoiustamiseks siseruumidesse.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Laud, Helo, must

  209,00 

  Mõõtmed: h: 72 cm, diameeter: 70 cm
  Looge selle ümmarguse lauaga väike ja mitteametlik istumisala. House Doctor’i laud Helo on ideaalne koht lõõgastumiseks, olgu see siis teie rõdul või elutoa nurgas. Rauast laud on kaetud matt musta pulbervärviga, mis muudab selle ajatuks ja sobilikuks iga kodu sisekujundusega. Kui soovite väikesel rõdul või terrassil ruumi säästa, siis liigutage lauaplaat lihtsalt püsti, kui seda ei kasutata. Segage oma lemmiktoolidega ning kaunistage lauda vaasi ja küünlaalustega, et saavutada isikupärane välimus. Et pikendada selle pikaealisust, ärge jätke Helo lauda vihma või külma kätte, vaid viige see turvaliseks hoiustamiseks siseruumidesse.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Laud, Helo, must-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Laud, Helo, must

  439,20 

  Mõõtmed: h: 74 cm, diameeter: 120 cm
  Looge mitteametlik söögikoht õues selle House Doctori ümmarguse lauaga. Matt, must pulbervärvimine täiendab rauast lauda, et see oleks ajatu ja sobiks mis tahes interjööri stiiliga. Rohke jalaruum on tagatud kanderaamiga, mis tagab ka üldise konstruktsiooni suurema stabiilsuse. Tänu hõlpsasti hooldatavale pinnale saate laua, mis sobib igapäevaelus õues elamiseks. Kombineerige oma lemmiktoolidega, et saada isikupärane välimus ja nautida oma õhtusööke õues stiilselt. Eluea pikendamiseks ärge jätke Helo lauda vihma või külma kätte, vaid viige see turvaliseks hoiustamiseks sisse.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Laud, Helo, must-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Laud, Helo, must

  559,20 

  Mõõtmed: pikkus: 200 cm, laius: 90 cm, kõrgus: 74 cm.
  House Doctor’i suur Helo laud annab teie õuealale mitteametliku ilme. Matt, must pulbervärvimine täiendab rauast lauda, et see oleks ajatu ja sobiks mis tahes interjööri stiiliga. Rohke jalaruum on tagatud kanderaamiga, mis tagab ka üldise konstruktsiooni suurema stabiilsuse. Tänu hõlpsasti hooldatavale pinnale saate laua, mis sobib igapäevaelus õues elamiseks. Kombineerige oma lemmiktoolidega, et luua isikupärane välimus ja nautida oma õhtusööke õues stiilselt. Eluea pikendamiseks ärge jätke Helo lauda vihma või külma kätte, vaid viige see turvaliseks hoiustamiseks sisse.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Tooli, Brea, must-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Tooli, Brea, must

  207,20 

  Mõõtmed: pikkus: 62 cm, laius: 62 cm, kõrgus: 83 cm.
  Kui teil on vaja mõnusat aiatooli, on House Doctoril teile hea valik. Kaunis aiatool kannab nime Brea ja on ideaalne aiatool, kus saate nautida hubaseid suveõhtuid koos oma lähedastega. Ilusat tooli saab kasutada ümber aialaua või paigutada see hubasesse nurka koos väikese lauaga. Istekõrgus on 46 cm. Märkus: See mööbel peab vastu temperatuurile kuni miinus 20 kraadi Celsiuse järgi.

 • Tooli, Hapur, Loodus-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Tooli, Hapur, Loodus

  151,20 

  Mõõtmed: pikkus: 55 cm, laius: 48,8 cm, kõrgus: 82 cm.
  Toolide valik võib olla otsustav söögitoa või terrassi üldise ilme jaoks. Kasutades seda House Doctori tooli Hapur, on tagatud stiilne välimus, mis annab toale soojust. Punutud materjal on naturaalse välimusega, mis sobib suurepäraselt söögitooli tumedate jalgade ja lihtsa kujuga. Sobib nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks.

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Tooli, Hapur, must-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Tooli, Hapur, must

  151,20 

  Mõõtmed: pikkus: 55 cm, laius: 48,8 cm, kõrgus: 82 cm.
  House Doctori must Hapur-tool annab oma kaasaegse punutud välimusega teie terrassile või söögitoale stiilse uuenduse. Tugev, kuid kerge välimusega tool, mis kestab nii kvaliteedi kui ka ajatu disaini poolest. Kuna see tool on mõeldud nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks, annab see teile palju võimalusi isikliku istumisala loomiseks. Täiendage välimust oma lemmikpatjadega ja nautige õhtusööki sõpradega mugavalt istudes Haapuris.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada pehme seebi ja veega, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada maheda seebi ja veega

 • Tugitool, Hapur, must-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Tugitool, Hapur, must

  223,20 

  Mõõtmed: pikkus: 49 cm, laius: 58 cm, kõrgus: 78 cm.
  Täiendage oma õueala või söögituba House Doctori musta Hapur tugitooli ajatu disainiga. Musta paju välimusega annab see kaasaegse ja minimalistliku ilme, mis sobib mis tahes interjööri stiiliga. See on vastupidav, kuid kerge tool, mis kestab nii kvaliteedi kui ka ajatu disaini poolest. Laske seljatoel ja kõrgel käetoel end kookoniks teha, kui naudite õhtusööki ja head vestlust. Kasutage mugavat tooli ka elutoas, võib-olla mõnusas lugemisnurgas. Sobib nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada pehme seebi ja veega, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada maheda seebi ja veega

Ostukorv