mööbel

Näitan kõiki 3 tulemust

 • Laud, Helo, must

  249,00 

  Mõõtmed: pikkus: 80 cm, laius: 80 cm, kõrgus: 73 cm.
  Kasutage ruudukujulise Helo laua abil mitteametlikku istumisala. House Doctor’i laud sobib nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks ja annab teile täiusliku koha lõõgastumiseks. Rauast laud on kaetud matt musta pulbervärviga, mis muudab selle ajatuks ja sobilikuks iga kodu sisekujundusega. Väiksemate ruumide puhul liigutage lauaplaat lihtsalt püstiasendisse, et säästa ruumi, kui seda ei kasutata. Laske toolide värvil täiendada oma istumisala väljanägemist ning kaunistage lauda vaasi ja küünlaalustega, et anda sellele isiklik puudutus. Et pikendada selle pikaealisust, ärge jätke Helo lauda vihma või külma kätte, vaid viige see turvaliseks hoiustamiseks siseruumidesse.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Laud, Helo, must

  209,00 

  Mõõtmed: h: 72 cm, diameeter: 70 cm
  Looge selle ümmarguse lauaga väike ja mitteametlik istumisala. House Doctor’i laud Helo on ideaalne koht lõõgastumiseks, olgu see siis teie rõdul või elutoa nurgas. Rauast laud on kaetud matt musta pulbervärviga, mis muudab selle ajatuks ja sobilikuks iga kodu sisekujundusega. Kui soovite väikesel rõdul või terrassil ruumi säästa, siis liigutage lauaplaat lihtsalt püsti, kui seda ei kasutata. Segage oma lemmiktoolidega ning kaunistage lauda vaasi ja küünlaalustega, et saavutada isikupärane välimus. Et pikendada selle pikaealisust, ärge jätke Helo lauda vihma või külma kätte, vaid viige see turvaliseks hoiustamiseks siseruumidesse.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Tooli, Brea, must-20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Tooli, Brea, must

  Original price was: 259,00 €.Current price is: 207,20 €.

  Mõõtmed: pikkus: 62 cm, laius: 62 cm, kõrgus: 83 cm.
  Kui teil on vaja mõnusat aiatooli, on House Doctoril teile hea valik. Kaunis aiatool kannab nime Brea ja on ideaalne aiatool, kus saate nautida hubaseid suveõhtuid koos oma lähedastega. Ilusat tooli saab kasutada ümber aialaua või paigutada see hubasesse nurka koos väikese lauaga. Istekõrgus on 46 cm. Märkus: See mööbel peab vastu temperatuurile kuni miinus 20 kraadi Celsiuse järgi.

Ostukorv