taldrikud ja kausid

Näitan kõiki 15 tulemust

 • Brunch-komplekt, Rustic, Hall/sinine-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Brunch-komplekt, Rustic, Hall/sinine

  Original price was: 88,00 €.Current price is: 61,60 €.

  Mõõtmed: h: 2 cm, diameeter: 20 cm, h: 9 cm, diameeter: 9 cm, h: 4,5 cm, diameeter: 14 cm
  Katke House Doctor’i Brunch-komplektiga juhuslik ja maalähedane brunch-laud. See kott sisaldab esemeid, mida vajate ajatu ja täpse lauakujunduse loomiseks: 4 kruusi, 4 koogitaldrikut ja 4 kaussi. Kõik need on valmistatud kivitehnikast ja kuuluvad populaarsesse Rustic-sarja. Hall glasuur saab hõlpsasti kombineerida oma praeguste Rustic esemete või mõne muu õhtusöögikomplektiga, et anda isikupärane maitse. Glasuuri ja pinna iseloomu tõttu võivad Rustic esemete kasutamisel aja jooksul tekkida kriimustused. See lihtsalt lisab disainile võlu ja karmust.

 • Kauss, Cara, Camel

  21,99 

  Mõõtmed: h: 6 cm, diameeter: 17 cm
  Kas kasutate seda hommikusöögikaussi, eelroa või suupistete jaoks, Cara kauss on ajatu ja stiilne valik. House Doctor on andnud sellele sooja kaameli värvi glasuuri, mis lisab igale lauakujundusele lõdvestunud ja sooja puudutuse. Kombineerige kauss ülejäänud Cara tootesarja toodetega, et luua ühtne, vabaaja stiiliga laudakujundus. Tänu mitmekülgsele muldkangastoonile saab kaussi segada ja sobitada paljude värvidega, kui soovite katta isikupärast lauda. Kauss on virnastatav, et võtta kapis vähem ruumi.

 • Kauss, järv, hall-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Kauss, järv, hall

  Original price was: 10,99 €.Current price is: 7,69 €.

  Mõõtmed: pikkus: 17,5 cm, laius: 15 cm, kõrgus: 6 cm.
  Katke kaunis ja külalislahke laud selle House Doctori kivitoorainest kausiga. Kauss nimega Lake lisab igale lauale rustikaalset ja isikupärast välimust. Hämmastava halli värvi tõttu on see lihtne ese, mis sobib enamikku kodudesse. Kombineeri kauss teiste Lake sarja kausside ja taldrikutega.

 • Kauss, järv, hall-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Kauss, järv, hall

  Original price was: 9,49 €.Current price is: 6,64 €.

  Mõõtmed: l: 12,5 cm, p: 11 cm, k: 4,2 cm
  Katke kaunis ja külalislahke laud selle House Doctori kivitoorainest kausiga. Lake kauss lisab igale lauale maalähedase ja isikupärase ilme. Hämmastava halli värvi tõttu on see lihtne ese, mis sobib enamikku kodudesse. Kombineeri kauss teiste Lake sarja kausside ja taldrikutega.

 • Kauss, rustikaalne, hall/sinine-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Kauss, rustikaalne, hall/sinine

  Original price was: 6,99 €.Current price is: 4,89 €.

  Mõõtmed: h: H: 3,8 cm, diameeter: 3,8 cm, diameeter: 3,8 cm: 11,5 cm
  Tooge loodus oma koju kaunite keraamiliste detailidega. House Doctor’i kena Rustic kauss toob looduse kogu köögilauale koos kena, toore välimuse ja looduslike värvinüanssidega. Kauss on käsitsi valmistatud keraamikast, mis annab sellele ainulaadse välimuse, mis lisab lauale mõnusa atmosfääri. Kausside suurus on ideaalne maitsvate suupistete, kastmete ja maitsvate magustoitude jaoks. Kaussil on kena värvimäng hallis ja sinistes nüanssides. Kuna toode on käsitsi valmistatud keraamikast, võib disainis esineda erinevusi. Toode on nii nõudepesumasinas kui ka mikrolaineahjus kasutatav.

 • Kauss, rustikaalne, hall/sinine-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Kauss, rustikaalne, hall/sinine

  Original price was: 8,49 €.Current price is: 5,94 €.

  Mõõtmed: h: 4,5 cm, diameeter: 14 cm
  Loo oma laual imeline suvine meeleolu rustikaalse keraamika abil. House Doctor’i Rustic kauss lisab teie lauale palju atmosfääri ja isikupära. Glasuur on hoitud hallis ja sinistes toonides, mis sulavad kokku rustikaalses välimuses. Kauss sobib ideaalselt krõmpsuvate suvesalatite, ahvatlevate magustoitude või magusate maiustuste serveerimiseks perele. Kuna toode on käsitsi valmistatud keraamikast, võib disainis esineda erinevusi. Toode on nii nõudepesumasinas kui ka mikrolaineahjus kasutatav.

 • Kauss, rustikaalne, hall/sinine-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Kauss, rustikaalne, hall/sinine

  Original price was: 30,00 €.Current price is: 21,00 €.

  Mõõtmed: h: 7,5 cm, diameeter: 21,5 cm
  Ilus Rustic kauss House Doctorilt on ideaalne inimesele, kes soovib isikupärast lauda koos toredate detailidega. Kauss on käsitsi valmistatud keraamikast, mis annab sellele põneva ja maalähedase välimuse, mis sobib väga hästi moodsasse, põhjamaisesse koju. Toorest kaussi saab kasutada kõigeks, alates hommikusöögist ja krõbedatest salatitest kuni suupistete ja magusate maiustusteni. Võite kasutada seda ka kaunistusena laual või riiulil oma kodus. Kuna toode on käsitsi valmistatud keraamikast, võib selle disainis esineda erinevusi, kuid see ainult suurendab selle unikaalset välimust. Toode on nii nõudepesumasinas kui ka mikrolaineahjus kasutatav.

 • Koogitaldrik, Rustic, Hall/sinine-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Koogitaldrik, Rustic, Hall/sinine

  Original price was: 12,49 €.Current price is: 8,74 €.

  Mõõtmed: h: 2 cm, diameeter: 20 cm
  Tervitage oma külalisi stiilselt kaunilt kaetud lauaga. Rustic on kena koogitaldrik House Doctorilt. Taldrik on käsitsi valmistatud keraamikast ja sellel on kena, maalähedane glasuur halli ja sinise tooniga. Rustikaalne välimus loob laua juures atmosfääri ja isikupära. Taldrik sobib ideaalselt luksuslike kookide ja magustoitude jaoks. Kuna taldrik on käsitsi valmistatud keraamilisest materjalist, võib selle kujunduses esineda erinevusi. Toode on nii nõudepesumasinas kui ka mikrolaineahjus kasutatav.

 • Koogitaldrik, Rustic, Hall/sinine-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Koogitaldrik, Rustic, Hall/sinine

  Original price was: 68,00 €.Current price is: 47,60 €.

  Mõõtmed: h: 8,3 cm, diameeter: 32 cm
  Kui teil on plaanis korraldada sünnipäevapidu koos maitsva kihilise tordiga või soovite lihtsalt luua midagi erilist pärastlõunaseks kohviks, sobib Rustic tordiplaat ideaalselt. Koogitaldrik on elegantne taldrik, mis annab lauale eksklusiivse välimuse. Koogivorm on valmistatud savist ja viimistletud kauni, läikiva glasuuriga, mis on hallikas-sinises toonis. Rustic tordiplaat on erineva värvi ja mustriga, mis muudab iga tüki ainulaadseks.

 • Lõunataldrik, Cara, Camel

  24,49 

  Mõõtmed: h: 2,5 cm, diameeter: 21 cm
  Nautige oma lõunasööki sellel House Doctor’i kivist söögitaldrikul. Selle nimi on Cara ja see on glasuuriga sooja kaameli värvi, mis annab stiilse ja mitteametliku välimuse, mis sobib igapäevaseks kasutamiseks. Kasutage seda lõunasöögiks või väikesteks söögikordadeks päeva jooksul. Kombineerige lõunataldrik ülejäänud Cara tootesarja toodetega, et luua juhusliku stiiliga laudakujundus. Tänu aegumatule muldkollase toonile saab taldrikut segada ja sobitada paljude värvidega, andes teile võimaluse katta isiklik laud.

 • Lõunataldrik, järv, hall-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Lõunataldrik, järv, hall

  Original price was: 12,49 €.Current price is: 8,74 €.

  Mõõtmed: diameeter: 22 cm
  Katke ilus ja külalislahke laud selle halli kivitahvli taldrikuga. House Doctor’i lõunataldrik Lake lisab igale lauale maalähedase ja isikupärase ilme ning selle hämmastav hall värv sobib enamikule kodudele. Kombineerige lõunataldrikut teiste Lake sarja taldrikutega ja kaussidega, et luua ainulaadne ja isikupärane lauakujundus.

 • Plaat, järv, hall-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Plaat, järv, hall

  Original price was: 16,49 €.Current price is: 11,54 €.

  Mõõtmed: h: H: 3,5 cm, diameeter: 3,5 cm, diameeter: 3,5 cm: 27 cm
  Katke kaunis ja külalislahke laud selle House Doctor’i kivitaldrikuga. Lake-nimeline taldrik sobib ideaalselt toidu serveerimiseks ja on kena viis oma roogade esitlemiseks. See taldrik annab igale lauale maalähedase ja isikupärase ilme ning selle hämmastav hall värv sobib enamikku kodudest. Kombineerige taldrikut teiste Lake-seeria taldrikutega ja kaussidega, et luua ainulaadne ja isikupärane lauakujundus.

 • Söögitaldrik, Cara, Camel

  27,00 

  Mõõtmed: h: 2,5 cm, diameeter: 27 cm
  Serveeri maitsvat õhtusööki sellel House Doctor’i kivist söögitaldrikul. Selle nimi on Cara ja sellele on antud soe kaameli värvi glasuur, mis annab stiilse ja mitteametliku välimuse, mis sobib igapäevaseks kasutamiseks. Kombineerige õhtusöögitaldrik ülejäänud Cara sarja taldrikutega, et luua juhusliku stiiliga laudakujundus. Tänu aegumatule ja rahustavale muldkollane toonile on teil ka võimalus segada taldrikut paljude teiste värvidega, et katta tõeliselt isiklik laud.

 • Söögitaldrik, Rustic, Hall/sinine-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Söögitaldrik, Rustic, Hall/sinine

  Original price was: 16,49 €.Current price is: 11,54 €.

  Mõõtmed: h: 2,5 cm, diameeter: 27,5 cm
  Keraamika toob teie lauale soojust ja isikupära. Rustic on House Doctor’i rustikaalne taldrik, mis on põhjamaise ja moodsa välimusega. See taldrik sobib ideaalselt nendeks päevadeks, mil soovite oma lauakatte puhul teha midagi ekstra. Olgu see siis tavaline kolmapäevaõhtu või pidulik koosviibimine. Taldrik on käsitsi valmistatud keraamikast. Rustikaalne glasuur on hoitud halli ja sinise toonides, mis lisab teie tuppa elujõudu ja isikupära. Kuna plaat on käsitsi valmistatud, võib selle kujunduses esineda erinevusi. Toode on nii nõudepesumasinas kui ka mikrolaineahjus kasutatav.

 • Supitaldrik/kauss, Rustic, Hall/sinine-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Supitaldrik/kauss, Rustic, Hall/sinine

  Original price was: 16,49 €.Current price is: 11,54 €.

  Mõõtmed: h: 5 cm, diameeter: 25 cm
  Andke oma lauale mõnusalt põhjamaine välimus keraamika abil. Rustic on kaunis supitaldrik House Doctorilt. Taldrik on valmistatud keraamikast, millel on kena, rustikaalne viimistlus. Toores glasuur on hoitud sinistes ja hallides toonides, mis lisab teie lauale soojust ja isikupärast väljenduslaadi. Kuna taldrik on käsitsi valmistatud keraamilisest materjalist, võib selle kujunduses esineda erinevusi. Toode on nii nõudepesumasinas kui ka mikrolaineahjus kasutatav.

Ostukorv