vaasid

Näitan kõiki 7 tulemust

 • Vaas, Juno, Kaamel Käsitsi valmistatud

  37,00 

  Mõõtmed: h: 19 cm, diameeter: 17 cm
  Mahedad toonid toovad teie koju rahu ja soojust. Keskmise suurusega vaas Juno oma kaameli värvi ja orgaanilise kujuga lisab just seda. House Doctor’i valmistatud Hiina savist materjalile on antud glasuur, mille värvus on peene variatsiooniga. Kuju ja viimistlus võivad olla veidi ebatäiuslikud, kuid see on täiesti loomulik osa disainist, arvestades, et vaas on käsitsi valmistatud. Kombineerige seda mahedates, naturaalsetes toonides vaaside ja dekoratsiooniga ning lisage kimp kuivatatud lilli, et rõhutada vaasi loomulikkust.

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Vaas, Juno, valge käsitsi valmistatud

  37,00 

  Mõõtmed: h: 19 cm, diameeter: 17 cm
  Laske keskmise suurusega Juno vaasi orgaanilisel kujul olla teie kodu kaunistamise viimaseks lihviks. House Doctor’i poolt disainitud nõu on valmistatud Hiina savist ja sellele on antud lihtne valge glasuur, mis lisab teie elutuppa kerge ja puhta puudutuse. Võib juhtuda, et viimistlus on veidi ebatäiuslik, kuid see on täiesti loomulik osa disainist, arvestades, et vaas on käsitsi valmistatud. Kombineerige seda teiste erineva suurusega Juno vaasidega ja looge oma küljeplaadile või kohvilauale imeline väljapanek.

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Vaas, Organi, roheline

  27,00 

  Mõõtmed: h: 26 cm, diameeter: 11 cm
  Skulpturaalsed vormid ja ajatu välimus saavad kokku House Doctor’i helerohelises Organi vaasis. Vaadake lähemalt ja märkate klaasist pisikesi õhumulle, mis lisavad disainile lisamõõtme. Organi on tehtud nii, et see on sama stiilne nii lilledega kui ka ilma. Kui te otsustate lillede kasuks, piisab kitsaste avade tõttu vaid mõnest lillest. Ilma lilledeta on see vahva ja elegantne täiendus teie elutuppa. See sobib hästi ka kergesse ja õhulisse väljapanekusse koos suurema Organi vaasiga.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Vaas, Rustik, betoon

  179,00 

  Mõõtmed: h: 47 cm, diameeter: 37 cm
  Uue vaasi abil saate oma kodu välimust hõlpsasti muuta. House Doctor’i Rustikuga saate suurepärase vaasi, mis sobib ideaalselt igat tüüpi sisustusse. Vaas on valmistatud savist ja sellel on super lahe, rustikaalne betoonist välimus. Selle maalähedane välimus lisab igale sisustusele elulisust ja isikupära ning seetõttu sobib see hästi teie kodu igasse ruumi. Vaas on ideaalne detail teie koridori või elutoa põrandal. Kombineerige Rustik sama sarja sarnaste toodetega, et luua ainulaadne välimus.

 • Vaas, Santa Fe, koorikmuda

  54,00 

  Mõõtmed: h: 23 cm, diameeter: 25 cm
  Vaasid sobivad ideaalselt, kui soovite oma kodu mõne detailiga uuendada. Santa Fe on sibulakujuline vaas, mis tähendab, et see on altpoolt mahukas ja ülaltpoolt kitseneb. Väljaulatuv serv tagab lillekimbu ideaalse esitlemise. Selle roheline/halli värvi ja sileda pinna tõttu on see mitmekülgne vaas, mida saab paigutada ükskõik kuhu kodus. Looge koos suure Santa Fe vaasiga vormidele ja mahule keskenduv väljapanek või kasutage seda koos teiste House Doctor’i eri värvi ja materjaliga vaasidega. Pange tähele: selle toote viimistlus võib erineda.

 • Vaas, Tinka, pruun

  109,00 

  Mõõtmed: h: 51 cm, diameeter: 28 cm
  Otsid põrandavasi? See klassikalise pruuni värvi versioon on teie kodus koheselt tähelepanu keskpunktiks. Värv on klaasile lisatud värvipihustiga, mis on kena detail. Kasutage vaasi kõrgust ja mahtu maksimaalselt ära, esitledes seda koos teiste House Doctor’i põrandavasiividega. Kui soovite, laske mõned oksad või kuivatatud lilled vaasi kaunistada või kasutage seda üksi. Mis iganes te ka ei valiksite, selle vaasi skulptuurne ja klassikaline kuju tuleb kasuks igale nurgale või suurele söögilauale.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Vase/pudel, Rec, heleroheline

  41,00 

  Mõõtmed: h: 30 cm, diameeter: 19,5 cm
  See ilus Rec-pudel House Doctorilt on retro-inspireeritud välimusega. Pudelit saab kasutada eraldi, kuid see näeb ka ilus välja, kui seda kombineerida paari lille või oksaga. Pange vaas oma riidekapile, väikesele lauale või söögilauale. See annab teile kindlasti võimaluse tuua looduse sisse lihtsal ja elegantsel viisil.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

Ostukorv