Vaibad ja tekid

Näitan kõiki 2 tulemust

 • Viske, Alice, beež

  68,00 

  Mõõtmed: pikkus: 200 cm, laius: 140 cm.
  Mugavus ja ülim pehmus. Just seda saate House Doctor’i ruudukese nimega Alice. See on valmistatud puuvillasest lõdva kootud kangast, kus iga lõng on selgelt näha. Kangas on äärmiselt pehme, kerge ja lainelise tekstuuriga. Värskendage oma elutoa välimust ja tunnetust ruudukattega ning nautige mugavust, mida ainult tekstiilid suudavad pakkuda. Alice’i saab kasutada ka igapäevase voodipesuna ja jahedatel suveõhtutel ka väljas.

  Hooldusvahend. Mitte pesta, mitte valgendada, mitte kuivatada, mitte triikida, mitte keemiliselt puhastada.

 • Viske, Alice, tume oliiviõli

  68,00 

  Mõõtmed: pikkus: 200 cm, laius: 140 cm.
  Mugavus ja ülim pehmus. See ongi see, mida viskamine pakub. Alice on House Doctor’i disainitud ja valmistatud kergest ja lõdvestunud puuvillast, mis võimaldab näha iga lõnga. Kangas on äärmiselt pehme, kerge ja lainelise tekstuuriga. Ideaalne valik, kui soovite end jahedatel suveõhtutel mõnusalt sisse mähkida või lihtsalt nautida lõõgastavat õhtut diivanil. Alice’iga saab teie eluruumi üldilme hõlpsasti uuendada ja värskendada tänu tumedale oliivivärvile, samal ajal kui häärberid lisavad lõdvestunud puudutust. See sobib ühtviisi hästi ka juhuslikuks voodipesuks.

  Hooldusvahend. Õrn masinpesu 40° C, mitte valgendada, mitte kuivatada, triikida keskmisel kuumusel, mitte keemiliselt puhastada.

Ostukorv