Ärikliendile

Pakume spetsiaalset programmi, mis on kohandatud meie äriklientide ja sisekujundajate vajadustele. Teie ainulaadsed nõuded on meie prioriteet.

Laiendatud valik

Lisaks meie ulatuslikule veebivalikule saame pakkuda veelgi laiemat valikut tooteid meie parimatelt kaubamärkidelt, sealhulgas Bloomingville, House Doctor, Hübsch, Meraki, Nicolas Vahe ja byNord. Kui otsite midagi konkreetset, mida meie veebisaidil ei ole, võtke meiega ühendust. Meil on ressursid, et rahuldada teie unikaalseid disainivajadusi.

Spetsiaalsed allahindlused ja krediidiliin

Tunnistades teie ettevõtte väärtust, pakume erisoodustusi ja võimalust taotleda krediidiliini. See annab teile rahalise paindlikkuse, et viia oma projektid ellu õigeaegselt ja kulutõhusalt.

Kiirem kohaletoimetamine ja otsetarne

Pakume kiiremaid tarnevõimalusi ja saame korraldada otsetarneid teie lõppklientidele. See teenus tagab, et teie tellimused jõuavad kohale täpselt siis ja sinna, kus neid vajate.

Käibemaksuvabad ostud

Väljaspool Eestit asuvatele käibemaksukohustuslastele pakume oma e-poest maksuvaba ostu. Meie automatiseeritud VIES käibemaksukohustuslasena registreerimise kontrollimine hõlbustab sujuvat ja maksuvaba tehingut.

Spetsiaalne tugi

Meie pühendumine suurepärasele teenindusele tähendab, et teil on kindel kliendihaldur. Nad abistavad teid alates toote valikust kuni tellimuse töötlemiseni ja kohaletoimetamiseni, tagades sujuva ostukogemuse.

Koostöö võimalused

Me väärtustame partnerlust ja usume kollektiivsesse loovusse. Ootame mõjutajaid ja disainispetsialiste tegema meiega koostööd erinevates projektides. Toome üheskoos ruumidesse erakordse põhjamaise disaini!

Liituge meie äriprogrammiga juba täna ja kogege Nordby Livingi erinevust. Oleme valmis tegema kõik endast oleneva, et teie disainivisioonid ellu viia. Võtke meiega ühendust, et rohkem teada saada ja alustada.

Ostukorv