Laualambid

Näitan kõiki 10 tulemust

 • Adela laualamp, kuldne, metall

  109,00 

  Selle opaalklaasist varju särav kuma annab igasse ruumi lisasoojust ja mugavust. Elegantne disain ja kuldne viimistlus koos selle kõrgusega on täiuslik täiendus, mis lisab ümbritsevale alale mõõdet ja sügavust.

 • Cathy laualamp, Valge, Keraamiline

  219,00 

  Bloomingville’i lauavalgusti Cathy on kunstiline valge keraamiline valgusti. Kaunis laualamp näeb välja nagu geomeetriline skulptuur ja kahtlemata on see väga dekoratiivne ese, mis lisab teie koju stiilset valgust.

 • Kean laualamp, Hall, Terrakota

  155,00 

  Kean lauavalgusti on väga mitmekülgne terrakotast minimalistliku põhjamaise kujuga valgusti, mis on kaunist põhjamaist halli tooni. Käepidemed on kena omapärane detail.

 • Laualamp koos. lambivari, Orga, Hall

  139,00 

  Mõõtmed: h: 67 cm, diameeter: 27 cm
  House Doctor’i suur Orga laualamp on skulpturaalse elegantsi kehastus. Hall tsemendipõhi lisab oma mahuka vormiga pehmust, samal ajal kui linane lambivarju loob tasakaalu oma servade ja õhukese suurusega. Arvestades selle laualambi kõrgust, paigutage see sellisesse kohta, mis teeb sellele õigluse. Skulptuurse esemena, mis tõmbab tähelepanu elutoa küljelauale või konsoolile. Ostke E27 pirn eraldi.

 • Matheo laualamp, must, terrakota

  169,00 

  Bloomingville’i lauavalgusti Matheo on ühtlasi ka kaunistuseks. Valgustuse maksimeerimiseks on lambivarju valmistatud valgest linasest materjalist. Valge lambivari on kaunilt kontrastitud musta terrakotast lambialusega, mida kaunistavad näo kontuurid.

 • Natika laualamp, sinine, terrakota

  289,00 

  Natika laualamp ei too teie koju mitte ainult rohkem valgust. Samuti pakub see oma dekoratiivse kujundusega rohkem rõõmu silmale. Alus on valmistatud terrakotast, mis on värvitud sinise värviga ja kujundatud huvitava mustriga. Sellega kaasneb suurepäraselt lihtne valge linasest materjalist lambivarju. See lamp on käsitööna valmistatud, mis tähendab, et värvi ja kuju võivad veidi erineda.

 • Sergio laualamp, pruun, terrakota

  115,00 

  Sergio laualamp on väga mitmekülgne ja põhjamaise minimalistliku vormiga valgusti. Glasuuri iseloomu tõttu on lampide värvus erinev. Mõned neist on tumedamad ja struktureeritumad kui teised.

 • Silas laualamp, kuld, polüresiin

  155,00 

  Creative kollektsiooni kuldsest Silas kaelkirjakuga lambist on raske silmi lahti võtta. Tema muljetavaldav kõrgus on 70 cm ja muudab selle ideaalseks nii põrandalambiks kui ka laualambiks. Pane see sinna, kus sa soovid tekitada veidi lisatähelepanu.

 • Svale laualamp, Loodus, Mango

  269,00 

  Sellel imelisel laualambil on kaunilt nikerdatud puit. Asetage laua kõrvale puidust raamitud seinakunst või lisage selle külge puidust rannalauad. Mangopuu kaunid terad loovad erilise iseloomu kogu ulatuses.

 • Yulanda laualamp, roosa, metall

  195,00 

  Bloomingville’i lauavalgusti Yulanda on elegantsi ja stiili kütkestav sulam. See on valmistatud elegantsest roosast metallist alusega, mis lisab igasse tuppa elegantsust. Kaunis roosa värv toob teie sisustusse peene värvipungi. Kas seda kasutatakse öölambina või küljelauale paigutatuna, Yulanda laualamp valgustab teie ruumi pehme ja sooja valgusega. Tõstke oma kodu selle suurepärase lambiga esile ja nautige selle loodud õhkkonda.

Ostukorv