Rätikud

Näitan kõiki 6 tulemust

 • -20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Kangas, paljas, liiv

  11,99 

  Mõõtmed: pikkus: 31 cm, laius: 31 cm
  2 praktilise puuvillase lapi komplekt teie köögi jaoks. Need on ka dekoratiivsed, tänu vahvlikudumisele ja liivavärvilisele servale, mis annavad viimast lihvi. Hoidke neid Meraki nõudepesuvahendi ja käsna kõrval ning täiustage oma köögi loomulikku ja maalähedast atmosfääri sama disainiga Bare teerätikutega. Need võivad olla tavalised, igapäevased majapidamisesemed, kuid neil on oma kodu kaunistamisel oluline roll.

 • -20% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Köögirätikud, Bare, liiv, 2 tk, komplektis

  20,80 

  Mõõtmed: pikkus: 50 cm, laius: 50 cm.
  Uuendatud disainiga 2 igapäevase köögirätiku komplekt. Meraki Bare on tänu imavale ja pehmele puuvillale nii praktiline kui ka stiilne tänu vahvlikudumisele ja liivavärvilisele servale. Riputage need konksu külge oma köögivalamu lähedusse ja kasutage neid käte kuivatamiseks, lekete koristamiseks ja köögilaua pühkimiseks. Täiendage oma köögi loomulikku ja maalähedast atmosfääri sama värvi nõudepesulappidega Bare. Hoolimata sellest, et köögirätik on igapäevane ese, mängib köögirätik rolli köögi ühtse ilme loomisel.

 • Rätik, 100×180 cm, valge w. hallid triibud

  58,00 

  Mõõtmed: pikkus: 100 cm, laius: 180 cm.
  Pärast rahustavat vanni mähkige end sellesse Meraki suurde vannirätikusse. Seda suurust tuntakse ka vannilina. Pikendage oma enesepuhastust, kuivatades end selle elegantse rätikuga, mis õhkab ajatut elegantsi. Plüüsne pind ja peened hamedad kraed koos neutraalse värvi ja triipudega annavad teile veidi igapäevast luksust. Asetage oma vannitoa riiulile hunnik rätikuid, et lisada üldisele välimusele pehmust.

  Pesemisjuhised :
  Õrn masinpesu 60° C, mitte pleegitada, trummelkuivatus, triikimine keskmisel kuumusel, keemiline puhastus.

  Hooldusvahend. Õrn masinpesu 60° C, mitte pleegitada, trummelkuivatus, triikimine keskmisel kuumusel, keemiline puhastus.

 • Rätik, 40×60 cm, valge w. hallid triibud Pakendis 2 tk

  26,00 

  Mõõtmed: pikkus: 40 cm, laius: 60 cm
  Lisage oma vannituppa pehmust selle Meraki 2 rätikuga komplektiga. Need on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast, on pehmed ja pehmed ning kaunistavad luksusliku välimuse saavutamiseks häärberitega. Kasutage neid suurte käterätikutena ja oma nahahooldusrutiini jaoks. Need sobivad sama hästi ka külaliste vannitoa peeneks detailiks. Tänu oma heledale ja neutraalsele värviskeemile rõhutavad need teie vannitoa lõõgastavat aspekti.

 • Rätik, 50×100 cm, valge w. hallid triibud 2 tk komplekt

  41,00 

  Mõõtmed: pikkus: 50 cm, laius: 100 cm.
  Värskendage oma vannitoa välimust ja tunnetust selle Meraki 2 rätikuga komplekti abil. Kasutage neid oma vannitoas või külaliste rätikutena. Neutraalsete värvide ja kaunite lisadetailidena olevate häärberitega annavad teie vannitoale luksuse ja rahulikkuse tunde. Täpselt see, mida vajate, kui on aeg ennast hellitada. Elegantne ja ajatu välimus muudab need sobivaks igasuguse sisustusega. 100% orgaanilisest puuvillast valmistatud rätikud on pehmed ja mugavad naha vastu.

 • Rätik, 70×140 cm, valge w. hallid triibud

  38,00 

  Mõõtmed: pikkus: 70 cm, laius: 140 cm
  Lihtsalt rätikuid uuendades saate luua oma vannitoas täiesti uue atmosfääri. Sellel vannirätikul on kõik elegantse ja ajatu disaini tunnused. Neutraalsed värvid ja triibud koos pehme pinna ja peente fransidega annavad teile veidi igapäevast luksust. Astu vannist välja ja mähi end selle pehme, orgaanilisest puuvillast Meraki rätikuga.

Ostukorv