House Doctor

Näitan 1–15 tulemust 192-st

 • Brunch-komplekt, Rustic, Hall/sinine-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Brunch-komplekt, Rustic, Hall/sinine

  Original price was: 88,00 €.Current price is: 61,60 €.

  Mõõtmed: h: 2 cm, diameeter: 20 cm, h: 9 cm, diameeter: 9 cm, h: 4,5 cm, diameeter: 14 cm
  Katke House Doctor’i Brunch-komplektiga juhuslik ja maalähedane brunch-laud. See kott sisaldab esemeid, mida vajate ajatu ja täpse lauakujunduse loomiseks: 4 kruusi, 4 koogitaldrikut ja 4 kaussi. Kõik need on valmistatud kivitehnikast ja kuuluvad populaarsesse Rustic-sarja. Hall glasuur saab hõlpsasti kombineerida oma praeguste Rustic esemete või mõne muu õhtusöögikomplektiga, et anda isikupärane maitse. Glasuuri ja pinna iseloomu tõttu võivad Rustic esemete kasutamisel aja jooksul tekkida kriimustused. See lihtsalt lisab disainile võlu ja karmust.

 • Chaka, Loodus 3 suurust komplekti

  109,00 

  Mõõtmed: S:, h: 22 cm, diameeter: 22 cm, M:, h: 26 cm, diameeter: 26 cm, L:, h: 30 cm, diameeter: 30 cm
  Tooge loodus siseruumidesse selle House Doctor’i 3 korvi komplektiga. Chaka korvid on valmistatud 99% ja 1% bambusest ning neid on 3 suuruses. Peale hoiustamise kasutage neid ka selleks, et lisada oma koju valgust ja sooja atmosfääri. Kasutage neid korve kaunite hoiustamislahendustena väikeste esemete, näiteks sallide, kinnaste ja käsitööesemete jaoks.

 • Chaka, Loodus 3 suurust komplekti

  139,00 

  Mõõtmed: S:, pikkus: 30 cm, laius: 24 cm, kõrgus: 14 cm, M:, pikkus: 35 cm, laius: 28 cm, kõrgus: 16 cm, L:, pikkus: 40 cm, laius: 33 cm, kõrgus: 18 cm.
  Sisustage oma kodu looduslike materjalidega, et luua isiklik ja soe õhkkond. Chaka on House Doctori 3 erinevas suuruses uimastava korvi komplekt, mis koosneb kolmest erinevast suurusest. Need on valmistatud 99% rotangist ja 1% bambusest. Ideaalne element lihtsa põhjamaise inspiratsiooniga stiili jaoks. Need korvid on mõeldud hoiustamiseks ning on ühtlasi dekoratiivsed ja soojad lisandid põhjamaisele keskkonnale. Kasutage neid korve esemete hoidmiseks köögis, elutoas või vannitoas. Korvidel on käepidemed, mis teeb nende liigutamise lihtsaks. Hoida kuivas keskkonnas.

 • Diivan, Cuun, Loodus

  899,00 

  Mõõtmed: pikkus: 140 cm, laius: 65,5 cm, kõrgus: 70 cm.
  Looge oma koju imeline lounge-atmosfäär House Doctori suurepärase diivaniga Cuun. Diivanil on rotangist kootud ja selle raam on rauast. Oma loomuliku välimuse tõttu on diivan lihtne ja kaasaegne ning seda on seetõttu lihtne kombineerida teiste mööbliesemetega. Seda diivanit saab kasutada kõikjal kodus, nii elutoas, talveaias kui ka külaliste magamistoas. Asetage diivanile padi, et luua lisamugav istumisruum. Kombineerige diivan teiste sama seeria mööbliesemetega, et luua oma koju ainulaadne ja isikupärane välimus. Toode on valmistatud looduslikest materjalidest, mis tähendab, et värvus võib erineda.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, ainult siseruumides.

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Jalats, Define, Gunmetal

  124,00 

  Mõõtmed: h: 45 cm, diameeter: 36 cm
  House Doctor’i väike Define’i väljaheide annab teie kodu sisustusele tööstusliku ilme. See on valmistatud terasest, sellel on särtsakas viimistlus ja maskuliinne ilme. Kasutage jalatsi, et lisada oma koju veidi särasust ja iseloomu. See väljaheide on nii praktiline kui ka dekoratiivne oma kergelt kõverate jalgade ja särava välimusega. Kasutage seda oma elutoa, vannitoa või koridori dekoratiivse lisana. Värv ja viimistlus võivad erineda, kuna toolid on lihvitud ja käsitsi kokku pandud.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Jalats, Rag, Tume raud

  209,00 

  Mõõtmed: pikkus: 36 cm, laius: 26 cm, kõrgus: 75 cm.
  Minimalistliku välimusega kõrge metallist baaritooli. Kuigi House Doctor’i Rag-tool on valmistatud rauast, on see mööbel kerge väljenduslaadiga. Asetage üks või mitu ümber oma köögisaare mitteametlikuks söögikohaks või kasutage seda letipeenrina. Jalatugi muudab istumise mugavaks. Tänu kaasaegsele materjalile ja elegantsele siluetile on Rag’i joptool võrdselt veenev ka iseseisva dekoratiivse elemendina teie elutoas või koridoris.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Jalats, Rag, Tume raud

  164,00 

  Mõõtmed: pikkus: 36 cm, laius: 26 cm, kõrgus: 50 cm.
  Madal metalltool House Doctorilt. Rag-tool lisab teie koju suurepärase kontrasti. See on valmistatud rauast ja on kerge mööbliese, mida saab kasutada igas ruumis. Köögis. Kontoritoolina. Koridoris. Või lihtsalt dekoratiivse elemendina, mis on mõnusaks tasakaaluks teistele materjalidele, nagu puit ja tekstiil. Kuigi tegemist on väljaheitega, on selle disain minimalistlik ja piisavalt mitmekülgne, et saaksite selle kasutamisega eksperimenteerida. See võib olla ka ebatraditsiooniline küljelaud, millel on istutusalune või lamp.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Jalats, Shaker, kuldpruun

  95,00 

  Mõõtmed: h: 50,5 cm, diameeter: 32 cm
  Praktiline istumiskoht või kaunistus teie elutoas? Shakeriga saate mõlemad võimalused. House Doctor on disaininud välja ajatu ja minimalistliku disaini, milles on keskendutud puhtale joonele. Teras on saanud kuldpruuni värvi, mis sobib igasse kodu interjööri. Hoidke oma köögis jalatseid spontaansete külaskäikude jaoks täiendavate istumisvõimalustena. Kui vajate ideaalset kohta vaasi või laualambi paigutamiseks, on Shaker tänu lihtsale välimusele samuti ideaalne.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, mitte kasutada pesuvahendeid, kokkupanekut ei ole vaja.

  Hooldusvahend. Puhastage niiske lapiga, ärge kasutage pesuvahendeid.

 • Kalender, igavik, hall

  37,00 

  Mõõtmed: pikkus: 21 cm, laius: 6 cm, kõrgus: 6 cm.
  House Doctor’i Eternity kalender on selline, mida hoiad aasta-aastalt. Mitte ainult sellepärast, et see on stiilne alternatiiv seinakalendrile. Aga kuna te ei ole piiratud konkreetse aastaga. Te lihtsalt liigutate plokke iga päev, et näidata õiget kuupäeva. See on valmistatud tsemendist, mis lisab teie kodukontorisse, kööki või elutoa riiulisse rustikaalset ja juhuslikku puudutust. Lihtne ja tõhus viis meenutada, milline päev on käes.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Kannu, rustikaalne, Hall/sinine-30% SALE Lisa korvi Kiirvaade

  Kannu, rustikaalne, Hall/sinine

  Original price was: 41,00 €.Current price is: 28,70 €.

  Mõõtmed: pikkus: 16 cm, laius: 11,5 cm, kõrgus: 15,5 cm.
  Rustikaline kann igapäevaseks kasutamiseks ja ka muuks otstarbeks. Suur kivinõudest kann (1000 ml) nimega Rustic annab teie hommiku- või õhtusöögilauale viimase lihvi. House Doctor on andnud sellele hallikas-sinise glasuuri, millel on kontrastne tume äär ja suur käepide, mis loob disainis tasakaalu. Kasutage kannu mahla, vee või piima jaoks kogu päeva jooksul. Võite kasutada seda isegi kakao soojendamiseks, sest see sobib mikrolaineahju. Pane see kokku ülejäänud Rustic-seeriaga, et luua mitteametlik ja ajatu lauakujundus. Glasuuri ja pinna iseloomu tõttu võivad aja jooksul tekkida kriimustused, kui kasutate oma Rustic eset. See lihtsalt lisab disainile võlu ja karmust.

 • Kapp, Collect, laud, raud

  849,00 

  Mõõtmed: pikkus: 80 cm, laius: 38 cm, kõrgus: 135 cm.
  Tõstke mööbel põrandalt üles ja looge ruumi õhku, kaotamata seejuures hoiuruumi. See on võimalik House Doctor’i kabinetiga Collect. See mahutab palju, ilma et see näeks suur ja raske välja tänu oma metallist ustele ja õhukestele jalgadele. Tänu lihtsale ja tööstuslikule disainile sobib see ideaalselt ruumidesse, kus on vaja lihtsat ja toredat mööblit hoiustamiseks. Säilitage oma asju silmapiirilt toores ja stiilne disain.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Kapp, Collect, riputamine, Raud, Raua

  499,00 

  Mõõtmed: pikkus: 70 cm, laius: 22 cm, kõrgus: 90 cm.
  Liigutage oma esemed seinale, kasutades House Doctor’i kappi Collect. Kui lisate rippuva hoiuruumi, täidate seina ja teil on võimalus kaunistada ruumi eri tasanditel peente klaasuste taga. Sõltumata paigutusest, lisab materjali ja disaini valik asjaomasele ruumile lihtsal ja ilusal viisil isikupära ning muudab üldmulje veidi rabedamaks.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Kapp, klaas, messing

  219,00 

  Mõõtmed: l: 35 cm, p: 15 cm, k: 40 cm
  Looge oma koju visuaalne atraktsioon, mis on väga isikupärane. House Doctor’i klaasiga saate klaasist ja messingist kapi, mis riputatakse seinale. Kapil on klaasuks ja 1 riiul ning seda saab puhastada kuiva lapiga pühkides. Pimestav messingvärv muutub silmatorkavaks teguriks igas kodus, kuna see paistab silma, lisades samas vihjeid isikupärasusele. Kasutage seda kappi kõigi oma lemmikesemete esitlemiseks, mida soovite dekoratiivse kodukujunduse osana kasutada. Võib-olla magamistoas oma lemmikkommete jaoks.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Kapp, klaas, messing

  339,00 

  Mõõtmed: pikkus: 35 cm, laius: 35 cm, kõrgus: 56,5 cm.
  Looge oma koju visuaalne atraktsioon, mis on väga isikupärane. House Doctor’i klaasist kapi puhul saate kapi, mis on valmistatud klaasist ja messingist. Kapil on klaasuks ja 2 riiulit ning seda saab puhastada kuiva lapiga pühkides. Kasutage kapi kõigi oma isiklike lemmikkommete jaoks, mida soovite oma kodu sisustuse osana esitleda. Kapi saab kasutada peaaegu igas koduses ruumis. See sõltub täielikult sellest, kus te arvate, et teile meeldib see kõige rohkem. Näiteks võite selle paigutada oma kööki jahedate maitseainete purkide jaoks.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Käru, kasutamine, must

  299,00 

  Mõõtmed: pikkus: 65 cm, laius: 40 cm, kõrgus: 81 cm.
  Väikesed küljelauad on sisekujunduses praegu moes. Need on praktilised ja äärmiselt dekoratiivsed. House Doctor’i uimastav Use laud võtab selle trendi omaks, sest see pakub sulle stiilset lauda neljal rattal. Kasutamine on kavandatud musta terase abil. Selle kuju on lihtne ja kokku pandud lihtsate, selgete joontega. Kasutage lauda kena kokteililauana oma elutoas või ajakirjade ja raamatute hoidmiseks. Võite kasutada seda ka ilusa detailina oma vannitoas rätikute ja kreemide jaoks. Võimalusi on nii palju.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

Ostukorv