Maksed

Turvalised ja mugavad maksevõimalused

Nordby Livingi eesmärk on pakkuda oma klientidele Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Rootsis kõige turvalisemaid ja mugavamaid maksevõimalusi. Olenemata sellest, kas olete eraisik või ettevõte, pakume mitmesuguseid makseviise, mis vastavad teie vajadustele.

Kohaliku panga maksed koos Kevin Open Banking lahendusega

Sujuva ja turvalise tehingu tegemiseks pakume Kevin Open Banking Solution – makse algatamise teenuse kaudu kohalikke pangamaksete tegemist. See uuenduslik platvorm võimaldab teil maksta otse oma pangakontolt, ilma et oleks vaja krediit- või deebetkaarti. Saate kogeda lihtsust ja mugavust, mida pakuvad otsesed ülekanded teie kohalikus vääringus, nautides samal ajal kõrgeimaid turvanõudeid.

Rendiostu ja hilisema makse võimalused Esto kaudu (saadaval Balti riikides)

Kui asute Eestis, Lätis või Leedus, saate kasutada meie paindlikku järelmaksu ja hilisema makse võimalust Esto kaudu. See võimalus võimaldab teil osta praegu ja maksta mugavalt osamaksetena või lükata makse hilisemaks. See on probleemivaba viis oma unistuste kodu teostamiseks.

Kaardimaksed, Apple Pay ja Google Pay Stripe’i kaudu

Meie usaldusväärse partneri Stripe’i kaudu aktsepteerime uhkusega peamisi krediit- ja deebetkaarte, Apple Pay ja Google Pay. See ülemaailmselt tunnustatud makseplatvorm tagab turvalised ja kiired tehingud, nii et saate rahulikult sisseoste teha.

Maksed ettevõtetele

Meie äriklientidele pakume kassas proformaarve võimalust. See võimaldab ettevõtetel oma oste hõlpsasti ja tõhusalt hallata. Väljaspool Eestit asuvatele käibemaksukohustuslastele pakume oma e-poest ka maksuvaba ostu. Selle hõlbustamiseks kasutame automaatset VIESi käibemaksukohustuslaste registreerimise kontrolli, mis tagab sujuva ja maksuvaba tehingu.

Olenemata sellest, kus te asute või kuidas te eelistate maksta, on meie eesmärk muuta teie ostukogemus võimalikult sujuvaks ja meeldivaks. Osta meie peen kodumööbli ja aksessuaaride kollektsiooni juba täna ning naudi meie usaldusväärsete makseviiside lihtsust ja turvalisust. Head ostlemist!

Ostukorv