Säilituskarbid ja -korvid

Näitan 1–15 tulemust 21-st

 • Bobbi Basket w/Lid, loodus, vesihüatsint

  195,00 

  Bobbi Basket w/deckel by Bloomingville MINI on ideaalne hoiustamiseks ja samal ajal lõbusaks mängukaaslaseks. Hobusekujulisel korvil on hõlpsasti eemaldatav kaas, nii et väikestel kätel on lihtne karusid ja mänguasju kätte saada ning ka tagasi panna.

 • Chaka, Loodus 3 suurust komplekti

  109,00 

  Mõõtmed: S:, h: 22 cm, diameeter: 22 cm, M:, h: 26 cm, diameeter: 26 cm, L:, h: 30 cm, diameeter: 30 cm
  Tooge loodus siseruumidesse selle House Doctor’i 3 korvi komplektiga. Chaka korvid on valmistatud 99% ja 1% bambusest ning neid on 3 suuruses. Peale hoiustamise kasutage neid ka selleks, et lisada oma koju valgust ja sooja atmosfääri. Kasutage neid korve kaunite hoiustamislahendustena väikeste esemete, näiteks sallide, kinnaste ja käsitööesemete jaoks.

 • Chaka, Loodus 3 suurust komplekti

  139,00 

  Mõõtmed: S:, pikkus: 30 cm, laius: 24 cm, kõrgus: 14 cm, M:, pikkus: 35 cm, laius: 28 cm, kõrgus: 16 cm, L:, pikkus: 40 cm, laius: 33 cm, kõrgus: 18 cm.
  Sisustage oma kodu looduslike materjalidega, et luua isiklik ja soe õhkkond. Chaka on House Doctori 3 erinevas suuruses uimastava korvi komplekt, mis koosneb kolmest erinevast suurusest. Need on valmistatud 99% rotangist ja 1% bambusest. Ideaalne element lihtsa põhjamaise inspiratsiooniga stiili jaoks. Need korvid on mõeldud hoiustamiseks ning on ühtlasi dekoratiivsed ja soojad lisandid põhjamaisele keskkonnale. Kasutage neid korve esemete hoidmiseks köögis, elutoas või vannitoas. Korvidel on käepidemed, mis teeb nende liigutamise lihtsaks. Hoida kuivas keskkonnas.

 • Harrison Basket, Loodus, Bankuan Grass

  145,00 

  Harrison Storage Basket by Bloomingville MINI on valmistatud Bankuani murust ja on kaunistatud magusa lõvipeaga. See korv sobib ideaalselt kõigi teie asjade hoidmiseks elutoas, magamistoas või lastetoas.

 • Jud Basket w/Lid, must, Seagrass

  84,90 

  Bloomingville’i kaanega korv Jud on silmatorkav ülisuur korv naturaalsest seagrassist, millel on mustad teemandid. Tänu kaanele on see ideaalne lisatarvik nii pesupesemiseks kui ka viskete hoidmiseks teie elutoas. Korvi looduslikud kiud lisavad teie kaunistusele väga lõõgastava puudutuse.

 • Käsitöökorvid Rata, naturaalne 3 suurust komplekti

  139,00 

  Mõõtmed: S:, h: 16 cm, diameeter: 27 cm, M:, h: 21 cm, diameeter: 34 cm, L:, h: 26 cm, diameeter: 41 cm
  See House Doctori kolmest käsitsi kootud korvist koosnev komplekt pakub teile hulgaliselt hoiustamisvõimalusi. Rata korvide disain ja muster on valmistatud käsitsi kootud vesihüatsindist, mis lisab teie kodu sisustuses pehmet puudutust ja kontrasti elegantsetele pindadele. Nii korvi kui ka kaane on varustatud käepidemetega, et neid oleks lihtne liigutada. Kasutage neid ajakirjade, kudumistarvikute või igapäevaste esemete hoidmiseks elutoas, koridoris või köögis. Kombineerituna meie vesihüatsintist valmistatud hoiutarvete valikuga saab teie kodu ühtse ilme.

 • Kauplus, Looduslik

  47,00 

  Mõõtmed: pikkus: 50 cm, laius: 30 cm, kõrgus: 10 cm.
  Tühjendage oma räpane sahtli ükskord ja lõplikult House Doctor’i poe abil. Nelja erineva suurusega lahtri abil on sahtlit lihtne sorteerida ja korrastada. Käsitsi kootud vesihüatsindist valmistatud aegumatu ja väga dekoratiivne hoiulahendus, mis teeb lõpu teie segadusele. Ühendage see House Doctor’i veehüatsintide korvide valikuga, et luua oma kodu sisekujunduses ühine joon. Nii köögis kui ka vannitoas.

 • Kauplus, Looduslik

  37,00 

  Mõõtmed: pikkus: 30 cm, laius: 30 cm, kõrgus: 10 cm.
  Meil kõigil on see räpane sahtli, mida me tahame korrastada. Seda on lihtne teha House Doctor’i poe abil. Kahe väikese ja ühe suure sektsiooniga on teie sahtli kiiresti korrastatud ja sorteeritud. Kas kasutate seda köögis või vannitoas, käsitsi kootud vesihüatsint on dekoratiivne valik, mis pehmendab marmorit, plaate ja terast. Kombineerituna meie samast materjalist korvide valikuga saavutate oma kodu sisustuses ühtse, sooja ja pehme välimuse.

 • Korv, taim, loodus 2 suurust komplekti

  47,00 

  Mõõtmed: S:, h: 25 cm, diameeter: 21 cm, L:, h: 27 cm, diameeter: 25 cm
  Rohelised taimed on endiselt suur trend sisekujunduses ja need House Doctori korvid sobivad ideaalselt viimase lihvi andmiseks teie kodu sisustusele. Taim on kahest tükist koosnev komplekt, millest väikseim on 25 cm kõrgune ja 25 cm läbimõõduga ning suurim 27 cm kõrgune ja 27 cm läbimõõduga. Need suurepärased korvid on valmistatud merepõllust, mis toob looduse koju. Taimed on dekoratiivsed korvid, mis täiendavad ilusti rohelisi taimi.

  Hooldusvahend. Ainult käsipesu

 • Korv, Taw, matt must

  30,00 

  Mõõtmed: pikkus: 32 cm, laius: 27 cm, kõrgus: 23,5 cm.
  Hoiuvõimalused võivad kergesti muutuda kauniks ja integreeritud osaks teie kodu sisustusest. House Doctor’i Taw’ga saate stiilse disainiga nutika ja elegantse korvi. Korv on must ja ajatu, mis sobib enamikule kodudele. Tänu käepidemetele saate seda hõlpsasti liigutada. Kui keerate käepidemed ümber, muutub korv virnastatavaks. Kasutage seda ajakirjade hoidmiseks elutoas, väikeste esemete hoidmiseks kontoris või kokaraamatute hoidmiseks köögis.

 • Korv, Taw, matt must

  45,00 

  Mõõtmed: l: 27 cm, p: 32 cm, k: 42 cm
  Säilitamine on vajalik igas kodutuppa ja see House Doctor’i korv sobib ideaalselt igapäevaelu segaduse korrastamiseks. Korv Taw on elegantse ja ajatu mattmusta värvusega ning sobib igasse interjööri stiili. Elegantne korv on küljel kahe käepidemega, mis teeb selle liigutamise lihtsaks. Lisaks sellele on selle esiosas auk ja nii pääseb hõlpsasti ligi allosas asuvatele esemetele.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Korv, vann, must

  74,00 

  Mõõtmed: l: 28 cm, p: 11 cm, k: 33 cm
  See House Doctor’i terasest hoiukorv on ideaalne valik vannituppa. Korv Bath on musta värvi, mis annab sellele ajatu disaini, mis sobib ideaalselt igasse koju. Korvil on kaks erinevat hoiustamisvõimalust, kuna alumine korv on veidi suurem kui ülemine. Riputage korv duširuumi seinale või kasutage seda pesulappide, käesepi ja puhastusvahendite jaoks valamu juures.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada kuiva lapiga, sobib märgadesse ruumidesse.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Korvid, koonilised, pruunid, 3 suurust komplekti

  95,00 

  Mõõtmed: S:, l: 37 cm, p: 16 cm, k: 37 cm, M:, l: 43 cm, p: 25 cm, h: 45 cm, L:, l: 49 cm, p: 33 cm, h: 53 cm.
  Kas teil on vaja nutikat viisi kõigi oma väikeste esemete hoidmiseks? House Doctor’i Conicaliga saate 3 lahedast korvi, mis on valmistatud männipuidust ja paberist. Korvid on suurepärase naturaalse pruuni värvusega, mis sobib ideaalselt moodsasse koju. Koonilise korvi komplektil on ka kaks käepidet, nii et need sobivad ideaalselt tualettpaberi hoidmiseks vannitoas, tekkide hoidmiseks elutoas või lihtsalt selleks, et hoida silma peal kõigil oma väikestel esemetel magamistoas.

 • Laun, Natural 2 suurust komplekt

  299,00 

  Mõõtmed: S:, h: 57 cm, diameeter: 37 cm, L:, h: 64 cm, diameeter: 45 cm
  Kas te kasutate neid hoiustamiseks või pesukorvidena, need kaks korvi nimega Laun on suurepärane valik. House Doctor on kujundanud kaks eri suuruses korvi, milles on kasutatud käsitsi kootud vesihüatsinti. Nende lai muster lisab teie kodu elegantsetele pindadele ja muudele materjalidele loomuliku ja pehme kontrasti, ükskõik kuhu te neid korve paigutate. Kasutage neid elutoas viskedetailide hoidmiseks ja laske nende mahul ja kõrgusel olla dekoratiivseks detailiks põrandavasi asemel. Või kasutage neid magamistoas pesukorvidena. Ühendage need House Doctori kogu veehüatsintide valikuga ja saate oma koju hästi kokku pandud välimuse.

Ostukorv