Hübsch

Unistusega ehitada midagi ainulaadset ja omades kirge ilusa disaini vastu, lõid Flemming Hussak, Jannie Krüger ja Daniel Henriksen 2010. aastal kodusistusbrändi Hübsch. Pärast seda on ettevõte hoogsalt kasvanud ning tänapäeval peetakse Hübsch’i üheks Skandinaavia juhtivaks kodusisustusbrändiks.

Hübsch Care – ettevõte proovib pidevalt luua uusi ja paremaid viise oma toodete kujundamiseks ja arendamiseks, keskendudes loodust säästvatele materjalidele, seades endale ja partneritele kõrgeid nõudmisi õiglaste ja tervislike töötingimuste osas ning toetades oma kohalikke kogukondi.

FSC – sooviga kasutada ainult säästvat ja jälgitavat puitu, alustas 2020. a Hübsch FSC sertifitseeritud puidu juurutamise protsessiga kõigis puittoodetes.

FSC on ülemaailmne mittetulunduslik metsasertifitseerimise süsteem, mis edendab maailma metsade vastutustundlikku majandamist, kaitstes neid tulevaste põlvkõndade jaoks. Organisatsioon töötab reguleerimata raie vastu, kaitseb loomi ja taimi ning tagab, et metsatöölised saaksid korraliku palga, korraliku väljaõppe ja turvavarustuse.

Näitan 1–10 tulemust 183-st

Ostukorv