Süsteemi uuendamise teade

Lugupeetud klient,

Meil on hea meel teatada meie e-poe platvormi olulistest uuendustest, mille eesmärk on parandada teie veebipõhist ostukogemust. Need süsteemiuuendused hakkavad toimuma alates tänasest, 2. juunist 2023, ja peaksid olema lõpetatud 16. juuniks 2023.

Selle aja jooksul võib meie e-poe toimimises esineda väiksemaid häireid või väikseid vastuolusid tooteinfo osas. Need on ajutised ja me hindame teie mõistmist, kuna me töötame kõvasti selle nimel, et parandada teie ostukogemust.

Kui teil on vaja selle aja jooksul tellimus esitada või vajate lisateavet toote kohta, võtke julgelt ühendust meie klienditoe meeskonnaga. Me oleme saadaval vestluse, telefoni või e-posti teel ja me oleme rohkem kui õnnelikud, et aidata teie päringutega.

Meie uuendatud e-pood pakub paremaid tarne- ja maksevõimalusi, mis võimaldab meil anda täpsemaid andmeid toodete kättesaadavuse ja tarneaja kohta. Lisaks sellele on e-pood meie mitmekesise kliendibaasi rahuldamiseks saadaval eesti, inglise ja soome keeles.

Nimelt kolib meie laoplatsi uuendamise käigus meie ladu ümber Tade Küla, Harjumaale. See samm toetab meie jõupingutusi logistika täiustamiseks, tagades kõigile meie klientidele kiirema ja tõhusama tarne.

Oleme pühendunud oma teenuste pidevale täiustamisele ja konkurentsivõimeliste hindade pakkumisele. Eelseisvad uuendused peegeldavad seda pühendumust ja me oleme kindlad, et need parandavad oluliselt teie ostukogemust.

Vabandame siiralt kõigi ebamugavuste pärast, mis võivad tekkida selle üleminekuperioodi jooksul, ja hindame teie kannatlikkust. Kui teil on nende muudatuste kohta mingeid muresid või küsimusi, võtke palun ühendust meie klienditeenindusmeeskonnaga.

Täname teid jätkuva usalduse ja patronaaži eest. Ootame teid varsti meie täiustatud e-poe platvormile!

Ostukorv