Kuumakse al. 5,27  / 6 kuud

Isepruunistavad tilgad

31,00 

Delivery time is 2-6 weeks

Mõõtmed: h: 13,5 cm, diameeter: 4,3 cm
Saage suvine sära, ilma et peaksite oma nahka päikese käes hoidma. Need Meraki parfüümivabad isepruunistavad tilgad sisaldavad orgaanilist aloe verat, mis niisutab nahka ja takistab selle kuivamist. Tuntud oma toitva, rahustava ja niisutava toime poolest, on lisatud orgaanilist kaeraekstrakti ja orgaanilist kurgiekstrakti. Aktiivne koostisosa, mis loob sära, on DHA, looduslik suhkur.

Kuidas seda kasutada

Tilka võib kasutada nii näol kui ka kehal. Enne nende pealekandmist kasutage koorijat või koorimiskindaid, et eemaldada surnud naharakud, mis annab ühtlase värvuse. Põlvedele, küünarnukkidele ja kannadele lisage enne tilkade kasutamist veidi kreemi, et niisutada nahka ja tagada, et see neis piirkondades paremini imendub.

Segage paar tilka oma näokreemi või kehakreemi hulka ja kandke ühtlaselt nahale. Kasutage sama palju kreemi nagu tavaliselt. Peske pärast kasutamist hoolikalt käsi ja laske enne riietumist tootel täielikult kuivada.

Tilka võib kasutada paari päeva jooksul, kusjuures sära saab järk-järgult suurendada, lisades üha rohkem ja rohkem tilka. Värv kestab 5-10 päeva.

DHA reageerib naha väliskihiga ja muudab selle tumedamaks. Kui surnud naharakud eemalduvad, kaob sära.

Free shipping for orders over 90€*

  • No hassle refunds
  • Secure payments
Ostukorv