Jalatsid ja baarijalatsid

Näitan kõiki 5 tulemust

 • Jalats, Define, Gunmetal

  124,00 

  Mõõtmed: h: 45 cm, diameeter: 36 cm
  House Doctor’i väike Define’i väljaheide annab teie kodu sisustusele tööstusliku ilme. See on valmistatud terasest, sellel on särtsakas viimistlus ja maskuliinne ilme. Kasutage jalatsi, et lisada oma koju veidi särasust ja iseloomu. See väljaheide on nii praktiline kui ka dekoratiivne oma kergelt kõverate jalgade ja särava välimusega. Kasutage seda oma elutoa, vannitoa või koridori dekoratiivse lisana. Värv ja viimistlus võivad erineda, kuna toolid on lihvitud ja käsitsi kokku pandud.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Jalats, Rag, Tume raud

  209,00 

  Mõõtmed: pikkus: 36 cm, laius: 26 cm, kõrgus: 75 cm.
  Minimalistliku välimusega kõrge metallist baaritooli. Kuigi House Doctor’i Rag-tool on valmistatud rauast, on see mööbel kerge väljenduslaadiga. Asetage üks või mitu ümber oma köögisaare mitteametlikuks söögikohaks või kasutage seda letipeenrina. Jalatugi muudab istumise mugavaks. Tänu kaasaegsele materjalile ja elegantsele siluetile on Rag’i joptool võrdselt veenev ka iseseisva dekoratiivse elemendina teie elutoas või koridoris.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Jalats, Rag, Tume raud

  164,00 

  Mõõtmed: pikkus: 36 cm, laius: 26 cm, kõrgus: 50 cm.
  Madal metalltool House Doctorilt. Rag-tool lisab teie koju suurepärase kontrasti. See on valmistatud rauast ja on kerge mööbliese, mida saab kasutada igas ruumis. Köögis. Kontoritoolina. Koridoris. Või lihtsalt dekoratiivse elemendina, mis on mõnusaks tasakaaluks teistele materjalidele, nagu puit ja tekstiil. Kuigi tegemist on väljaheitega, on selle disain minimalistlik ja piisavalt mitmekülgne, et saaksite selle kasutamisega eksperimenteerida. See võib olla ka ebatraditsiooniline küljelaud, millel on istutusalune või lamp.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Jalats, Shaker, kuldpruun

  95,00 

  Mõõtmed: h: 50,5 cm, diameeter: 32 cm
  Praktiline istumiskoht või kaunistus teie elutoas? Shakeriga saate mõlemad võimalused. House Doctor on disaininud välja ajatu ja minimalistliku disaini, milles on keskendutud puhtale joonele. Teras on saanud kuldpruuni värvi, mis sobib igasse kodu interjööri. Hoidke oma köögis jalatseid spontaansete külaskäikude jaoks täiendavate istumisvõimalustena. Kui vajate ideaalset kohta vaasi või laualambi paigutamiseks, on Shaker tänu lihtsale välimusele samuti ideaalne.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, mitte kasutada pesuvahendeid, kokkupanekut ei ole vaja.

  Hooldusvahend. Puhastage niiske lapiga, ärge kasutage pesuvahendeid.

 • väljaheide, puhas, loodus

  139,00 

  Mõõtmed: h: 48 cm, diameeter: 31 cm
  Tooge loodus oma koju selle kauni House Doctor’i puidust joptooliga. Jalats kehastab loodusliku materjali trendi, mis on praegu väga trendikas. Iga väljaheide on ainulaadne, andes teile unikaalse eseme teie koju. Soe puit loob teie sisekujunduses lõõgastava ja kerge atmosfääri. Asetage tooli diivani kõrvale küljelauaks või kasutage seda magamistoas väikese öökapina.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, ei nõua kokkupanekut

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

Ostukorv