Kapid ja küljepardad

Näitan kõiki 4 tulemust

 • Kapp, Collect, laud, raud

  849,00 

  Mõõtmed: pikkus: 80 cm, laius: 38 cm, kõrgus: 135 cm.
  Tõstke mööbel põrandalt üles ja looge ruumi õhku, kaotamata seejuures hoiuruumi. See on võimalik House Doctor’i kabinetiga Collect. See mahutab palju, ilma et see näeks suur ja raske välja tänu oma metallist ustele ja õhukestele jalgadele. Tänu lihtsale ja tööstuslikule disainile sobib see ideaalselt ruumidesse, kus on vaja lihtsat ja toredat mööblit hoiustamiseks. Säilitage oma asju silmapiirilt toores ja stiilne disain.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Kapp, Collect, riputamine, Raud, Raua

  499,00 

  Mõõtmed: pikkus: 70 cm, laius: 22 cm, kõrgus: 90 cm.
  Liigutage oma esemed seinale, kasutades House Doctor’i kappi Collect. Kui lisate rippuva hoiuruumi, täidate seina ja teil on võimalus kaunistada ruumi eri tasanditel peente klaasuste taga. Sõltumata paigutusest, lisab materjali ja disaini valik asjaomasele ruumile lihtsal ja ilusal viisil isikupära ning muudab üldmulje veidi rabedamaks.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Kapp, klaas, messing

  219,00 

  Mõõtmed: l: 35 cm, p: 15 cm, k: 40 cm
  Looge oma koju visuaalne atraktsioon, mis on väga isikupärane. House Doctor’i klaasiga saate klaasist ja messingist kapi, mis riputatakse seinale. Kapil on klaasuks ja 1 riiul ning seda saab puhastada kuiva lapiga pühkides. Pimestav messingvärv muutub silmatorkavaks teguriks igas kodus, kuna see paistab silma, lisades samas vihjeid isikupärasusele. Kasutage seda kappi kõigi oma lemmikesemete esitlemiseks, mida soovite dekoratiivse kodukujunduse osana kasutada. Võib-olla magamistoas oma lemmikkommete jaoks.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Kapp, klaas, messing

  339,00 

  Mõõtmed: pikkus: 35 cm, laius: 35 cm, kõrgus: 56,5 cm.
  Looge oma koju visuaalne atraktsioon, mis on väga isikupärane. House Doctor’i klaasist kapi puhul saate kapi, mis on valmistatud klaasist ja messingist. Kapil on klaasuks ja 2 riiulit ning seda saab puhastada kuiva lapiga pühkides. Kasutage kapi kõigi oma isiklike lemmikkommete jaoks, mida soovite oma kodu sisustuse osana esitleda. Kapi saab kasutada peaaegu igas koduses ruumis. See sõltub täielikult sellest, kus te arvate, et teile meeldib see kõige rohkem. Näiteks võite selle paigutada oma kööki jahedate maitseainete purkide jaoks.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

Ostukorv