Kärud

Näitan kõiki 3 tulemust

 • Käru, kasutamine, must

  299,00 

  Mõõtmed: pikkus: 65 cm, laius: 40 cm, kõrgus: 81 cm.
  Väikesed küljelauad on sisekujunduses praegu moes. Need on praktilised ja äärmiselt dekoratiivsed. House Doctor’i uimastav Use laud võtab selle trendi omaks, sest see pakub sulle stiilset lauda neljal rattal. Kasutamine on kavandatud musta terase abil. Selle kuju on lihtne ja kokku pandud lihtsate, selgete joontega. Kasutage lauda kena kokteililauana oma elutoas või ajakirjade ja raamatute hoidmiseks. Võite kasutada seda ka ilusa detailina oma vannitoas rätikute ja kreemide jaoks. Võimalusi on nii palju.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Käru, kasutamine, must

  209,00 

  Mõõtmed: pikkus: 35 cm, laius: 35 cm, kõrgus: 75 cm.
  See House Doctor’i kasutuskäru on lihtsa ja stiilse disainiga, mistõttu sobib see igasse interjööristiili. Käru või baarikäru, nagu seda võib ka nimetada, on valmistatud terasest ja kaetud mattmusta lakiga. Kasutage seda nagu ette nähtud, öökapina, kõrvallauana elutoa tugitooli kõrval või laua kujul, kus saate oma köögis kaupu hoiustada. Kasutamine on multifunktsionaalne mööblitükk, nii et saate selle paigutada oma kodu mis tahes ruumi.

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Käru, rulli, must

  164,00 

  Mõõtmed: pikkus: 42 cm, laius: 38 cm, kõrgus: 85 cm.
  Käru laud on multifunktsionaalne mööblitükk, millel on palju praktilisi kasutusvõimalusi, ja see House Doctori käru ei ole erandiks. Uimastava käru nimi on Roll. See on valmistatud terasest, millel on mattmust lakk, mis annab sellele stiilse välimuse. Rulli pikkus on 42 cm, laius 38 cm ja kõrgus 85 cm. Tänu oma eemaldatavale kandikule on see ideaalne mööbliese teie kööki. Saate oma hommikukohvi asetada kandikule ja seda voodis juua. Rull seisab neljal rattal, mis võimaldab seda vajaduse korral hõlpsasti kodus ringi liigutada.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

Ostukorv