Lambivarjud ja alused

Näitan kõiki 3 tulemust

 • Lampivarju, Bidar, valge

  27,00 

  Mõõtmed: h: 42 cm, diameeter: 36 cm
  Bidari lambivarju kerge materjal tagab loomuliku valguse, samas kui kuju annab individuaalse välimuse ja loob disaini, kus funktsioon ja esteetika saavad täiuslikuks kombinatsiooniks. House Doctor’i lambivarju saab kasutada kõikjal kodus, nii esikus, söögitoas, magamistoas kui ka köögis. Lase sellel iseenda eest rääkida ja riputa see üksi laua kohale või riputa mitu koos ruumi nurka, et tekitada mahtu. Max. 60 W. Märkus: Juhtme ja pistikupesa ei kuulu komplekti.

 • Lampivarju, Bidar, valge

  68,00 

  Mõõtmed: h: 38 cm, diameeter: 81,5 cm
  House Doctor’i lambivarju Bidar puhul sobivad funktsioon ja esteetika ideaalselt kokku. Lambi varju lihtne ja kerge materjal loob pehme ja loomuliku valguse, samas kui kaunis kuju annab kodu sisustusele individuaalse ja isikupärase ilme. Lambi varju saab kasutada igas kodus asuvas ruumis. Laske sellel rääkida enda eest, riputades selle üksi elutoa laua kohale või riputage mitu koos toanurka, et lisada ruumilisust. Max. 60 W. Märkus: Juhtme ja pistikupesa ei kuulu komplekti.

 • Lampivarju, Bidar, valge

  41,00 

  Mõõtmed: h: H: 32 cm, diameeter: 32 cm, diameeter: 32 cm, diameeter: 32 cm: 50 cm
  See House Doctor’i lambivarju on täiuslik kombinatsioon funktsioonist ja esteetikast. Peen materjal tagab loomuliku ja mugava valguse ning lambivarju kaunis kuju loob individuaalse välimuse, mis sobib ideaalselt igasse koju. Lambi varju, Bidar, saab kasutada peene ja lihtsa valgusallikana kodus, riputada seda üksi söögilaua kohale või mitme lambiga grupis, et luua rohkem mahtu. Max. 60 W. Märkus: Juhtme ja pistikupesa ei kuulu komplekti.

Ostukorv