laualambid

Näitan kõiki 8 tulemust

 • Laualamp koos. lambivari, Orga, Hall

  139,00 

  Mõõtmed: h: 67 cm, diameeter: 27 cm
  House Doctor’i suur Orga laualamp on skulpturaalse elegantsi kehastus. Hall tsemendipõhi lisab oma mahuka vormiga pehmust, samal ajal kui linane lambivarju loob tasakaalu oma servade ja õhukese suurusega. Arvestades selle laualambi kõrgust, paigutage see sellisesse kohta, mis teeb sellele õigluse. Skulptuurse esemena, mis tõmbab tähelepanu elutoa küljelauale või konsoolile. Ostke E27 pirn eraldi.

 • Laualamp koos. lambivari, Orga, Liiv

  139,00 

  Mõõtmed: h: 67 cm, diameeter: 27 cm
  House Doctor’i Orga valgusti on laualamp ja skulptuurne ese ühes tükis. Hall tsemendipõhi lisab oma mahuka vormiga pehmust, samas kui liivavärvi linane lambivarju loob tasakaalu oma servade ja õhukese suurusega. Tänu selle laualambi kõrgusele lisate sellele skulptuurset efekti, kuhu iganes te selle paigutate. Nii et tehke õiglust ja asetage see lamp oma küljelauale, küljeplaadile või konsoolile, kus see valgustab teie ruumi. Ostke E27 pirn eraldi.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Laualamp, Twice, must

  229,00 

  Mõõtmed: h: 65 cm
  Twice House Doctorilt on ilus ja dekoratiivne laualamp, mis sobib igasse koju. See on kujundatud kahe käsitsi valmistatud klaaskuuliga, mis muudavad lambi fookuselemendiks. Üks on suitsune, läbipaistev, teine aga valge. Kombineerituna musta rauast lambialusega, saab lamp toore ja skulpturaalne välimus, mis muudab selle dekoratiivseks igas ruumis. Asetage see oma riidekapile, väikesele küljelauale elutoas või magamistoas. Kasutage seda lampi hubase valgusallikana ja dekoratiivse väljapanekuna. Toode on käsitsi valmistatud, mis tähendab, et värv, suurus ja kuju võivad erineda.

 • Lauavalgusti, Art Deco, must

  409,00 

  Mõõtmed: pikkus: 60 cm, kõrgus: 50 cm, diameeter: 32 cm
  Art Deco House Doctorilt on uimastav laualamp, mille välimus on inspireeritud retrostiilis. Lamp on valmistatud messingist ja alumiiniumist, mis on mustaks lakitud. Lai lambivari on pehme välimusega, mis lisab ülejäänud lambile tasakaalu. Selline disain sobib paljudesse sisustustiilidesse, alates kaasaegsest kuni 50ndatest inspireeritud ja ühevärvilise välimuseni.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada kuiva lapiga, väike adapter

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Lauavalgusti, Club, must

  219,00 

  Mõõtmed: h: 54 cm, diameeter: 20 cm
  Lambid loovad igas kodus soojust ja iseloomu. Kombineerige valgusti mattmusta värviga, et luua koju stiilne kontrast. House Doctor’i lauavalgusti Club sobib ideaalselt atmosfääriliseks detailiks kappi, väikesele küljelauale diivani kõrvale või suurepäraseks valgusallikaks teie kirjutuslaual. Lamp on valmistatud 98% rauast ja 2% messingist. Laterna pead saab kallutada üles ja alla, mis annab teile võimaluse reguleerida valgust nii, nagu soovite. Lamp: ei kuulu komplekti.

 • Lauavalgusti, opaal, valge/must

  189,00 

  Mõõtmed: h: 45 cm, diameeter: 30 cm
  Õige valgusega ilus lamp võib teie kodu atmosfääri väga palju muuta. House Doctor’i Opaliga saate klaasist, keraamikast ja metallist valmistatud elegantse ja peene kujuga uimastava lauavalgusti, mis on valmistatud klaasist, keraamikast ja metallist. Lamp on lihtsa ja stiilse disainiga ning kiirgab oma keraamiliste ja messingist detailide ning ainulaadsete, ümmarguste vormidega eksklusiivsust. See lamp sobib ideaalselt skandinaavia inspiratsiooniga ja moodsasse koju. Seda saab kasutada igas kodu osas, see on täiesti teie otsustada. Kasuta seda näiteks koridoris, magamistoas või kontoris, et luua oma kodus eksklusiivne ja ainulaadne välimus. Toode on käsitsi valmistatud, mis tähendab, et värv, suurus ja kuju võivad erineda.
  Pirn ei kuulu komplekti. Ostke E27 pirn eraldi. Maksimaalselt 40 W.
  Juhtme pikkus: 2 m. Juhtme pikkus lambist sisselülitini: 72 cm.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada kuiva lapiga, väike adapter

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Lauavalgusti, Precise, matt must

  209,00 

  Mõõtmed: h: 52 cm
  Lambid on iga kodu sisustuses hädavajalikud. Valgus on vajalik igas ruumis ja seetõttu esitleb House Doctor seda imelist lauavalgustit, mis on ajatu ja elegantse disainiga. Lauavalgusti Precise on matt musta värvi ja sobib igasse kodusisustusse, olenemata stiilist. Kasutage lampi kodukontori kirjutuslaual, elutoa küljeplaadil või köögi riiulil.
  Märkus: lambipirn ei kuulu komplekti. Ostke eraldi E14, Max 6W LED-pirn.
  Juhtme pikkus: 2 m. Pikkus lambist sisselülitini: 31 cm.

  Märkus : Märkus: See toode on käsitsi valmistatud ja viimistlus võib erineda.

 • Lauavalgusti, Precise, messingist

  209,00 

  Mõõtmed: h: 52 cm
  Looge oma koju isikupärane atmosfäär ilusate ja funktsionaalsete lampidega. Precise’iga saate suurepärase messingist laualambi, mis lisab teie kodu sisekujundusele sooja puudutuse. Precise on raua ja messingi kombinatsiooniga uhke lamp, mis sobib enamiku interjööritüüpide ja enamiku ruumide juurde. Selle disain on lihtne, kuid samas ka toores, mis teeb sellest silmatorkava eseme. Kasutage Precise’i oma kontoris, et valgustada oma kodukontori kirjutuslauda, asetage see väikesele küljelauale elutoas, kabineti või magamistoa peal.
  Märkus: lambipirn ei kuulu komplekti. osta eraldi E14, max 6W LED-pirn.
  Juhtme pikkus: 2 m. Pikkus lambist sisselülitini: 31 cm.

  Märkus : Märkus: See toode on käsitsi valmistatud ja viimistlus võib erineda.

Ostukorv