Raamaturiiulid ja riiulid

Näitan kõiki 13 tulemust

 • Klambrid, Apart, messingist 2 tk komplektis

  17,49 

  Mõõtmed: pikkus: 25 cm, kõrgus: 25,5 cm.
  Lisaks House Doctorile on 2 riiulitoe komplekt. Kaks tugi on valmistatud messingiga kaetud rauast, mis loob kena ja stiilse disaini. Soe metall lisab teie interjöörile nii soojust kui ka hubasust. Läikiv messing lisab keerulise puudutuse, mis mõjub kodus kaunilt. Apart riiulitugede abil saate kohandada oma riiulite seadet. Saate seda teha nii, et see sobiks ideaalselt teie stiiliga. See riiul on ideaalne riiulituba magamistuppa, elutuppa, kööki või koridori.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Klambrid, Apart, must 2 tk komplektis

  13,49 

  Mõõtmed: pikkus: 25 cm, kõrgus: 25,5 cm.
  Lisaks House Doctorile on 2 riiulitoe komplekt. Mõlemad toed on valmistatud mustaks värvitud rauast ja on seega kena ja range välimusega. Riiulitoed võimaldavad teil riiulit kokku panna nii, nagu soovite. See on ideaalne lahendus magamistuppa, elutuppa, kööki või koridori.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Riiul, juhtmega, must plekk

  189,00 

  Mõõtmed: pikkus: 130 cm, laius: 25 cm, kõrgus: 24,5 cm.
  See mustaks värvitud mangopuidust riiul House Doctorilt annab igale toale elu. Riiul kannab nime Wired ja selle soe välimus sobib ideaalselt iga kodu sisekujundusega. Kasutage seda elutoas raamatute, nipsasjakeste ja küünlajalgade hoidmise lahendusena ja dekoratiivse elemendina. Seda saab kasutada ka köögis klaaside, kokaraamatute jms jaoks. Avatud riiulid on väga populaarne valik, kui tegemist on hoiustamise muutmisega kodu sisustuse stiilseks osaks. Nii riiul kui ka riiulitugi on kaasas. Puhastage niiske lapiga.

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Riiul, Marmor, Valge marmor

  58,00 

  Mõõtmed: pikkus: 70 cm, laius: 24 cm
  See valge riiul House Doctorilt kannab nime Marble ja on sileda pinnaga, mis lisab teie koju loomuliku puudutuse. Valge marmor sobib ideaalselt moodsasse koju, sest see annab sellele kerge, kuid stiilse puudutuse. Riiulit saab kombineerida kaunite messingist riiulitugede komplektiga. See annab marmorriiulile kindlasti sooja ja isikupärase ilme. See on ideaalne riiul magamistuppa või elutuppa. Pange tähele, et riiulitoed müüakse eraldi (artikli number 203660852 või 203660850).

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

  Märkus : Märkus: riiulite klambrid ei kuulu komplekti.

 • Riiul, mudel A, must

  279,00 

  Mõõtmed: pikkus: 35 cm, laius: 35 cm, kõrgus: 90 cm.
  House Doctor’i mudel A on kompaktne riiul, mida saate paigutada ükskõik kuhu, et maksimeerida oma ruumi. Saate neli riiulit, kus saate esitleda oma lemmik kodukaunistusi, näiteks vaase ja kausse, või hoida oma söögikomplekti ja purgid köögis. See on valmistatud terasest ja on viimistletud sileda tumedat värvi. Nelinurkse kuju ja väiksema suuruse tõttu on mudelit A lihtne oma kodus paigutada. Diivani kõrval, koridoris või söögilaua juures. See on stiilne ja kergem alternatiiv kappidele ning võimaldab kõik, mida riiulitele paigutate, olla osa teie kodu sisustusest.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, mitte kasutada pesuvahendeid, kokkupanekut ei ole vaja.

  Hooldusvahend. Puhastage niiske lapiga, ärge kasutage pesuvahendeid.

 • Riiul, raamat, must

  95,00 

  Mõõtmed: pikkus: 32 cm, laius: 25 cm, kõrgus: 23 cm.
  House Doctor’i raamat on musta kattega terasriiul, mis sobib ideaalselt kaasaegsesse koju. Alumisele riiulile saab paigutada raamatuid ja ülemisele riiulile vaasi, küünlaaluse või väikese laualambi. Riputage raamat voodi kõrvale öökapiks või elutuppa, et esitleda oma lemmiktarbeid.

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Riiulid w. 4 ratast, must

  1649,00 

  Mõõtmed: pikkus: 130 cm, laius: 40 cm, kõrgus: 175 cm.
  Kes ei vaja täiendavat hoiuruumi? Selle House Doctori ilusa riiuliga saate praktilise hoiulahenduse viie riiuliga. Seade on varustatud ratastega, millest kahel on pidurid. Rataste abil on teil lihtne riiulite ümber paigutada, kui teil peaks seda kunagi vaja olema. Riiul on valmistatud mõnusast raua, vineeri ja mangopuu kombinatsioonist. See sobib ideaalselt köögiriistade, kokaraamatute ja kaunite tarbeesemete hoidmiseks teie elutoas või kontoris.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Riiulid w. 4 ratast, must

  1049,00 

  Mõõtmed: pikkus: 130 cm, laius: 40 cm, kõrgus: 98 cm.
  See House Doctor’i armas mööbliesemeks on riiulitega käru, millel on neli ratast ja mida saab kujundada mitmeti. Riiulid on valmistatud mustast vineerist ja raam on valmistatud rauast. Must värv annab mööblile tööstusliku ja minimalistliku välimuse.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Riiulid w. 4 ratast, must/puit

  1649,00 

  Mõõtmed: pikkus: 130 cm, laius: 40 cm, kõrgus: 175 cm.
  See House Doctori imeline riiulituba võib teie kodus luua rikkaliku väljanägemise. Seda saab kasutada köögis söögiriistade, pottide ja pannide hoidmiseks. Või asetage see oma elutuppa ja eksponeerige seal oma raamatuid ja lemmikdekoori. Riiul on valmistatud mangopuidust ja rauast, mis annab oma minimalistliku ja tööstusliku disainiga teie kodule sooja ja loomuliku atmosfääri.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Riiulid w. 4 ratast, must/puit

  1049,00 

  Mõõtmed: pikkus: 130 cm, laius: 40 cm, kõrgus: 98 cm.
  See House Doctor’i kaunis mööbliese suudab pakkuda teie kodus palju erinevaid välimusi ja funktsioone. Riiul on riiulite ja ratastega käru, mida saab kujundada mitmel erineval viisil, et see sobiks teie isikliku stiiliga. Riiulid on valmistatud mangopuidust ja on loodusliku välimusega, millel on palju tekstuuri. Raam on valmistatud rauast ja annab riiulile tööstusliku ja minimalistliku välimuse.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Riiulid, kasutamine, must

  549,00 

  Mõõtmed: pikkus: 90 cm, laius: 30 cm, kõrgus: 200 cm.
  See kaunis terasrest House Doctor’i tootest on elegantne täiendus igasse koju. Riiul on ideaalne lahendus raamatute ja nipsasjakeste hoidmiseks. Lisage paar rohelist taime ja mõned küünlaalused, et muuta see dekoratiivseks elemendiks teie kodu sisekujunduses. Imeline riiul on ideaalne hoiulahendus elutuppa! Samas on see ka ideaalne lahendus riiete hoiustamiseks riidekapis või köögis olevate tööriistade jaoks. Riiuli, Kasutage, kaunistab iga ruumi kodus, olenemata paigutusest.

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Riiulid, silt, raud

  139,00 

  Mõõtmed: pikkus: 80 cm, laius: 18,5 cm, kõrgus: 23 cm.
  Praktilisus ja esteetika kaunis kombinatsioon. House Doctor’i terasest riiulid Tag on nii praktiline, stiilne kui ka funktsionaalne täiendus teie elutuppa, kööki või magamistuppa. Ülal asuv riiul annab ruumi teie lemmikkodukaunistuste hoidmiseks, samal ajal kui 5 konksu all võimaldavad hoida riideid või kodutekstiile, olenevalt sellest, kus te otsustate Tag’i kasutada.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Riiulid, Virar, Raud

  109,00 

  Mõõtmed: l: 80 cm, p: 10,5 cm, k: 35 cm
  Praktiline ja ilus lahendus, millel on mitmeid rakendusi. House Doctor on projekteerinud riiulid Virar, mis annavad teile vabaduse korraldada oma esemeid nii, nagu soovite. Komplektis on 2 konksu, ajakirja hoidja ja riiul. Kasutage seda köögis teerätikute, kokaraamatute ja söögiriistade jaoks. Elutoas on see minimalistlik mööbliese vaasi, ajakirjade ja korvide jaoks.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada niiske lapiga, vajalik on montaaž

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

Ostukorv