Sisustus

Näitan kõiki 3 tulemust

 • Kõrvallaud, Besshoei, Snow

  164,00 

  Mõõtmed: h: 45 cm, diameeter: 35 cm
  Las Besshoei küljelaud täiendab teie magamistoa esteetikat. byNORD on selle kujundanud, kasutades mati, kerge glasuuriga savinõusid. Kolm jalga muudavad disaini lihtsaks, kuid skulptuurseks. Materjali raskus ja kergus, mis on loodud jalgade vahelisest kumerast ruumist, on täiuslikus tasakaalus. Kasutage küljelaua öökapina voodi kõrval, mille peal on laualamp. Mujale magamistuppa paigutatuna saab sellest rahustav element teie sisekujunduses.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Kõrvallaud, Besshoei, Söe

  164,00 

  Mõõtmed: h: 45 cm, diameeter: 35 cm
  Täiendage oma magamistoa esteetikat Besshoei küljelauaga. byNORD on selle kujundanud tumeda ja mati glasuuriga savinõudest. Kolm jalga muudavad disaini lihtsaks, kuid skulptuurseks. Materjali ja värvi raskuse ning jalgade vahelisest kumerusest tuleneva kerguse vahel valitseb täiuslik tasakaal. Asetage küljelaud voodi kõrvale öökapiks, mille peal on laualamp. Mujale paigutatuna muutub see teie magamistoa sisustuse ajatuks osaks.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Mantlihoidja, Kyrkja, Söe

  68,00 

  Mõõtmed: pikkus: 60 cm, kõrgus: 7,5 cm.
  Lihtne, must mantlihoidja teie magamistuppa. Ja ometi on see nii silmatorkav oma ajatu ja lihtsa disainiga. Mantlihoidja kannab nime Kyrkja, on valmistatud rauast ja sisaldab 7 konksu. Paigaldage see oma magamistoa seinale, et hoida seal oma kimonot, lamamisriideid, jakke, kotte või mida iganes te vajate. Selle byNORDi disainiga saab teie magamistuba peene detaili, mis lisab rahulikku ja lõõgastavat ruumi. Ei sobi vannituppa.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

Ostukorv