teeküünla hoidjad ja küünlaalused

Näitan kõiki 4 tulemust

 • Küünlajalg w. 5 tassi, Ira, must

  124,00 

  Mõõtmed: laius: 25 cm, kõrgus: 61 cm
  Selle House Doctori käsitsi valmistatud küünlajalgpuu annab teie kodu sisustusele pisut toorest ja tööstuslikku stiili. 5 õhtusöögiküünla jaoks ruumi pakkuv Ira muutub teie elutoas loomulikuks fookuspunktiks, seda ka tänu mustale värvile, mahule ja raskusele. Käsitsi valmistatud detailid paistavad läbi iga tassi kuju ja poldid iga käe alguses. Kombineerige seda teiste rauast küünlaaluste või oma lemmikvaasiga, et luua ainulaadne väljapanek.

 • Küünlajalg w. 6 tassi, Move, messingist

  109,00 

  Mõõtmed: pikkus: 50 cm, kõrgus: 17 cm.
  Loo oma koju hubane atmosfäär ja palju isikupära, kasutades uimastavat küünlajalga. Move House Doctorilt on kena skulpturaalse välimusega küünlajalg, mis mahutab kuus küünalt. Küünlajalg on valmistatud messingist, mis lisab tootele kaasaegse ja puhta välimuse. Kasutage seda küünlajalga ilusa disainiobjektina söögilaual või elutoas nii küünaldega kui ka ilma. Sobib 2 cm läbimõõduga küünalde jaoks (201210005).

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Küünlajalg, Anit, Antiik messingist

  13,49 

  Mõõtmed: laius: 13 cm, kõrgus: 12 cm, diameeter: 13 cm
  Küünlad toovad tuppa hubase ja sooja atmosfääri. House Doctor’i Anit küünlaaluse abil saate kauni, rauast küünlaaluse teeküünalde või küünalde jaoks. Selle messingist värvus koos rauastruktuuriga annab sellele ainulaadse ja toore välimuse. Disain on lihtne ja ümmarguse kujuga. Kasuta seda lauakaunistusena, kui sul on külalisi külas, või kasuta seda koos teiste eri materjalist küünlajalgadega, et luua isikupärane välimus. Sobib küünalde jaoks, mille läbimõõt on 2 cm. (201210005).

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Küünlajalg, Tristy, messingist viimistlus

  54,00 

  Mõõtmed: pikkus: 16 cm, laius: 16 cm, kõrgus: 20 cm.
  Õhtune küünlavalgus on hubane ja kutsuv. Selle House Doctor’i küünlajalaga saate oma kodu valgustada ja luua meeleolu õhtuks sõpradega. Selle nimi on Tristy ja see on valmistatud kuldse messingist viimistlusega alumiiniumist. 5 küünla jaoks ruumi pakkuv küünlajalg saab skulpturaalse välimuse, mis muudab selle ideaalseks kodu kaunistamiseks. Asetage see küljelauale või konsoolile, et see saaks väärilist tähelepanu. Sobib 2 cm läbimõõduga küünalde jaoks (201210005).

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

Ostukorv