vannitoatarvikud

Näitan kõiki 4 tulemust

 • Konks, vann, must 3 tk komplekt

  13,49 

  Mõõtmed: laius: 1 cm, kõrgus: 5 cm
  Selle asemel, et oma vannituba täielikult ümber kujundada, kasuta seda 3 väikese konksu komplekti kiireks uuendamiseks. Väikesed detailid võivad teha maailma erinevuse ja need mustad konksud House Doctorilt on hea näide. Vannid, nagu neid nimetatakse, on lihtsa disainiga ja ajatu musta viimistlusega. Kasutage neid oma hommikumantlite ja rätikute, aga ka juuksevahendite ja nahahooldusvahenditega täidetud korvide jaoks. Nutikas hoiulahendus väikestesse vannitubadesse või kui soovite lihtsalt oma ruumi maksimaalselt ära kasutada. Koos ülejäänud House Doctor’i vannitoa valikuga värskendab teie vannituba ajatu värviga. Saadaval ka suuremana.

  Hooldusvahend. Puhastada niiske lapiga

 • Korv, vann, must

  74,00 

  Mõõtmed: l: 28 cm, p: 11 cm, k: 33 cm
  See House Doctor’i terasest hoiukorv on ideaalne valik vannituppa. Korv Bath on musta värvi, mis annab sellele ajatu disaini, mis sobib ideaalselt igasse koju. Korvil on kaks erinevat hoiustamisvõimalust, kuna alumine korv on veidi suurem kui ülemine. Riputage korv duširuumi seinale või kasutage seda pesulappide, käesepi ja puhastusvahendite jaoks valamu juures.

  Pesemisjuhised :
  Puhastada kuiva lapiga, sobib märgadesse ruumidesse.

  Hooldusvahend. Puhastada kuiva lapiga

 • Paber, naturaalne

  54,00 

  Mõõtmed: pikkus: 35 cm, laius: 24 cm, kõrgus: 50 cm.
  Iga väike detail on oluline vannitoa üldise välimuse ja tunnetuse seisukohast. Selle House Doctor’i tualettpaberi hoidjaga ei saa mitte ainult praktilist, vaid ka stiilset lahendust. Täitke korv tualettpaberirullidega ja asetage üks neist puidust käepidemele. See on hea alternatiiv seinale kinnitatud hoidikule ja käepidemega saate paberit hõlpsasti ringi liigutada. Käsitsi kootud vesihüatsindist valmistatud riidepuu lisab teie vannitoale pehme ja loomuliku välimuse. Paari seda meie samast materjalist korvide valikuga, et vannituba näeks kokku pandud välja.

 • Tualettpaberi hoidja, Simply, Raud

  31,00 

  Mõõtmed: laius: 12 cm, kõrgus: 20 cm
  Olete kunagi mõelnud, kuidas tualettpaberi hoidja võib muuta teie vannitoa tunnet? Kui soovite kiiret ajakohastamist, siis on tihtipeale kõige väiksematel detailidel suur tähtsus. House Doctor’i Simply on oma lihtsa disainiga suurepärane näide lihtsast esemest, mis võib avaldada mõju. See on valmistatud rauast, on sileda pinnaga ja paigaldatakse seinale. Selle asemel, et olla pulgale pandud, on tualettpaber ümmarguse kujuga ja seda on lihtne haarata. Lihtne, elegantne ja funktsionaalne.

  Hooldusvahend. Puhastage niiske lapiga, ärge kasutage pesuvahendeid.

Ostukorv